Netia wyprzedza konkurencję atrakcyjną ofertą studencką

Netia wyprzedza konkurencję atrakcyjną ofertą studencką

Stacjonarnie lub mobilnie, albo zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Netia prezentuje całą paletę atrakcyjnych ofert dostępu do internetu dla studentów. Ceny? Zaledwie 49,90 zł miesięcznie za nielimitowane łącze stacjonarne do 100 Mb/s lub internet LTE z 100 GB, z umową na zaledwie 9 miesięcy!

W nowej, "studenckiej" ofercie Netii można wybierać pomiędzy pakietami Domowy (internet stacjonarny), Mobilny (internet mobilny LTE) oraz ofertą dwa w jednym – Cały czas online.

Do dwóch pierwszych można dokupić za symboliczną złotówkę techno-gadżet: głośniki bluetooth marki Blaupunkt, słuchawki Philips lub powerbank, a przy zakupie pakietów: Domowy i Cały czas online, Netia daje dodatkowo gratis miesięczny dostęp do HBO GO bez zobowiązania.

Internet Domowy dostępny jest już od 49,90 zł. W zależności od technologii dostępowej, maksymalna prędkość łącza to 100 Mb/s. Na łączach w technologiach światłowodowych internet o prędkości do 300 Mb/s kosztuje 69,90 zł/miesiąc, natomiast za 89,90 zł miesięcznie można mieć internet do 900 Mb/s. Do każdego z tych pakietów można dokupić usługi mobilne. Plan Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł oraz No Limit z 4 GB za 30 zł. Opłata aktywacyjna za pakiet Domowy wynosi 29 zł, natomiast usługi mobilnej bez urządzenia 9 zł.

Oferta Mobilny to internet mobilny LTE z kartą SIM ze 100 GB danych miesięcznie za 49,90 zł (aktywacja 29,00 zł). W wariancie z routerem WiFi i umową na 24 miesiące abonament to 59,90 zł/miesiąc (aktywacja 49 zł).

Cały czas online to internet Domowy oraz internet mobilny LTE do wyboru 20 GB (20 zł/miesiąc) lub 50 GB (30 zł/miesiąc).  Aktywacja tego pakietu to łączny koszt 38 zł. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia usługi mobilnej: Mobilny 100 za 10 zł, No Limit 1 GB za 20 zł lub No Limit 4 GB, SMS i MMS za 30 zł (aktywacja 9 zł).

Aby skorzystać z powyższej oferty nie trzeba się legitymować indeksem. Promocje dostępne są bez względu na wiek osoby zawierającej umowę, zatem również dla studentów tzw. uniwersytetów trzeciego wieku.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 

Załączniki

Netia wyprzedza konkurencję atrakcyjną ofertą studencką.docx
NET_17_0089_Kampania_Student_Plakat_1400px podstawa.jpg