facebook web
Kozackie pakiety i inne atrakcyjne, jesienne oferty Netii

Kozackie pakiety i inne atrakcyjne, jesienne oferty Netii

Internet, przy zakupie w pakiecie z TV, gratis nawet przez 12 miesięcy; darmowe usługi komórkowe dodane do internetu 300 lub 900 Mb/s; umowy na zaledwie 12 miesięcy; internet „bez lojalki” - to tylko niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017 r.

Wspólnym mianownikiem „kozackich” pakietów TV + Internet jest szybki (nawet 900 Mb/s) dostęp do internetu, do którego można dobrać jeden z trzech wariantów usługi telewizyjnej.

Unikatowy w skali polskiego rynku pakiet TV Elastyczny (dowolne pakiety tematyczne za nie mniej niż 35 zł) z szybkim internetem stacjonarnym kosztuje od 2. miesiąca zaledwie 69,90 zł. Przy zakupie pakietu TV Standard ze 115 kanałami (60 w HD) za internet Klienci zapłacą dopiero w 7. miesiącu, natomiast przy wyborze nowego pakietu TV Super (155 kanałów, w tym 83 HD) internet jest za darmo aż przez rok.

Premium w najlepszej cenie

Oprócz bogactwa opcji, ofertę Netii wyróżnia też atrakcyjna oferta kanałów premium (Canal+, HBO i inne) w najlepszych cenach na rynku. Warto też zwrócić uwagę na bogaty pakiet sportowy, w którym znajdują się m.in. kanały Eleven (m.in. bardzo szeroka oferta transmisji czołowych lig piłkarskich), które u większości konkurencyjnych dostawców płatnej TV kosztują dodatkowo co najmniej 15 zł miesięcznie. W nowej ofercie Netii wchodzą one w skład m.in. nowego pakietu TV Super.

Grad gratisów

Do każdej umowy na pakiet z TV operator daje też w prezencie pakiet HBO HD (z HBO GO) bez zobowiązań przez 2 miesiące (w sam raz, aby legalnie obejrzeć np. poprzedni i nowy sezon kultowego serialu „Wataha”).

Ponadto każdy nowy użytkownik TV Netii otrzymuje przez miesiąc Giganagrywarkę w wersji Standard (umożliwia jednoczesne nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów oraz przewijanie audycji wstecz). W przypadku rezygnacji z tej usługi po okresie promocyjnym, Klienci otrzymują za darmo Giganagrywarkę w wersji Mini (oferującej możliwość nagrywania).

W przypadku wybrania internetu stacjonarnego w opcji do 300 lub do 900 Mb/s, na cały okres umowy Netia dodaje bez dodatkowych opłat usługę komórkową (Netia Mobile) z nielimitowanymi połączeniami głosowymi oraz 4 GB transferu miesięcznie. Porównywalna oferta mobilna u konkurencji to miesięczny wydatek rzędu 30 zł!

Krótkie (lub bezterminowe) umowy

Wcześniej wymienione pakiety standardowo sprzedawane są z umową na 24 miesiące, jednak za 10 zł miesięcznie do rachunku więcej zobowiązanie jest skracane do zaledwie 12 miesięcy.

Kolejną nowością z ofercie Netii – skierowaną przede wszystkim do osób wynajmujących mieszkania - jest możliwość zakupu internetu stacjonarnego na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W tym wariancie usługa dostępowa kosztuje miesięcznie: do 10 Mb/s za 39,90 zł, 49,90 zł za opcję 20/50/100 (w zależności od technologii dostępowej), 79,90 zł dostęp do 300 Mb/s i 99,90 zł za najszybsze łącza do 900 Mb/s. Aktywacja usługi kosztuje 119 zł.

Więcej szczegółów na temat nowej oferty znajduje się na stronie www.netia.pl oraz na załączonych slajdach.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Kozackie pakiety i inne atrakcyjne, jesienne oferty Netii.docx
oferta jesienna_prezentacja.pdf
grafika.jpg


Powiązane artykuły