facebook web
Netia przybliża się do klientów w Warszawie

Netia przybliża się do klientów w Warszawie

Już jutro, 24 marca, Netia otworzy aż cztery nowe pop-up store (tzw. wyspy) w Warszawie – w  Galerii Bemowo, Galerii Renova (Targówek), Tesco Gocław oraz Tesco Kabaty. Wybór miejsc jest zdecydowanie nieprzypadkowy…

Jak wskazują badania konsumenckie, salon operatora, to wciąż kluczowy kanał, poprzez który chcemy poznawać i kupować usługi telekomunikacyjne i telewizyjne. Dlatego Netia dba o to, aby intensywnie rewitalizować i powiększać swoją sieć kilkudziesięciu punktów/salonów.  W nowo powstałych punktach w Warszawie klienci będą mogli przede wszystkim podpisać umowę na rewelacyjny pakiet Internet z TV w niezmiennej cenie 49,90 zł miesięcznie, który obecnie reklamowany jest m.in. w TV.

Konsultanci będą dostępni w godzinach pracy galerii, nawet w najbliższą, handlową niedzielę.

 Mapka Warszawa (2).jpg

Nowe, wyspowe salony Netii zacumowały w galeriach handlowych, wokół których występuje największe zagęszczenie naszej super-szybkiej sieci dostępowej, głównie w technologii HFC (połączenie technologii światłowodowej z transmisją po kablach koncentrycznych), która statystycznie dostępna jest w mniej więcej co trzecim mieszkaniu w Warszawie.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Do tej pory nasz salon znajdował się na Służewcu, przy ul. Taśmowej 7A. Odpowiadając na oczekiwania naszych obecnych i potencjalnych klientów, którzy oczekują takich punktów kontaktu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, postanowiliśmy otworzyć tzw. wyspy w galeriach handlowych – mówi Karol Wieczorek, PR Manager Netii.

- Wybraliśmy obiekty w dzielnicach, w których występuje największe zagęszczenie naszych super szybkich łączy. Statystycznie w Warszawie łącza Netii, pozwalające na dostarczanie nielimitowanego internetu 300 Mb/s, docierają do co trzeciego mieszkania w stolicy – dodaje Karol Wieczorek.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Netia przybliża się do klientów w Warszawie_20170323.docx
Mapka Warszawa (2).jpg
wizualizacja wyspa.jpg


Powiązane artykuły