facebook web
Netia partnerem Igrzysk Chmury 2018

Netia partnerem Igrzysk Chmury 2018

Igrzyska Chmury to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które wyłoni najlepszych ekspertów od chmury publicznej w Polsce. Netia, dostawca kompleksowych rozwiązań dla firm, została Partnerem Technologicznym wydarzenia i jednocześnie gospodarzem warszawskich kwalifikacji.

Igrzyska Chmury to konkurs dla wszystkich pasjonatów chmury publicznej, organizowany przez firmę Chmurowisko. Rywalizację zawodników będzie można śledzić - w chmurze publicznej oraz na żywo w kilku lokalizacjach.

Aby wziąć udział w Igrzyskach, należy wypełnić formularz na stronie wydarzenia. Weryfikacja przesłanych zgłoszeń nastąpi na podstawie oceny i rekomendacji Komisji Konkursowej. Sześćdziesięciu wybranych specjalistów będzie zmagać się w drugim etapie – podczas eliminacji regionalnych. Netia – Partner Technologiczny wydarzenia przygotuje i poprowadzi spotkanie 19 czerwca w Netia Tower w Warszawie. Pozostałe odbędą się:

  • 12.06 wtorek, w Krakowie
  • 15.06 piątek, we Wrocławiu
  • 22.06 piątek, w Gdańsku
  • 26.06 wtorek, w Poznaniu

W każdym mieście jury wyłoni dwóch najlepszych zawodników. Zmierzą się oni we wrześniu w wielkim finale w Warszawie . Finaliści otrzymają zadanie w tym samym czasie. Będą mogli korzystać wyłącznie z chmury publicznej. Wygra najszybszy!

Zapraszamy do oglądania Igrzysk Chmury na żywo lub w streamingu.

 Więcej informacji: igrzyskachmury.pl

O Netii 

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: dla użytkowników prywatnych, przedsiębiorców (B2C) oraz firm i instytucji (B2B).

W segmencie B2B Netia oferuje wszechstronne realizacje teleinformatyczne: od usług głosowych (tradycyjnych oraz IP), transmisji danych, dostępu do Internetu, po najnowocześniejsze rozwiązania zintegrowane, oparte o przetwarzanie w tzw. chmurze oraz zaawansowane usługi Centrum Danych.

Grupa Netia zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in. Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o. 

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia to blisko 20 tys. km. Łączy sieci metropolitalne w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych.

Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.


Załączniki

Igrzyska_grafika.jpg
Netia partnerem Igrzysk Chmury 2018.docx


Powiązane artykuły