facebook web
Gorąca, wakacyjna oferta Netia Mobile

Gorąca, wakacyjna oferta Netia Mobile

Netia wprowadziła nowe oferty promocyjne usług mobilnych w wariantach od jednej do trzech kart SIM w atrakcyjnych cenach. Każdy, kto skorzysta z nowej oferty otrzyma bonus – po 100 GB transferu danych miesięcznie aż do końca września br., a przenoszący numer dodatkowo zyskają abonament za 1 zł nawet do 6 miesięcy.

W dniu 21 czerwca br. Netia wprowadziła nową ofertę Netia Mobile dla Ciebie, z której mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi abonenci. Netia proponuje taryfy z pełną opcją no limit: nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS i MMS w kraju oraz krajowy pakiet internetowy wielkości 10 GB na każdą z kart SIM.

Oferta dostępna jest zarówno w wersji pojedynczej karty SIM za 29,90 zł miesięcznie, w pakiecie 2 kart za 39,90 zł oraz 3 kart SIM za 59,90 zł.

Przy przeniesieniu numeru w ofercie za 29,90 zł abonenci zyskują abonament obniżony do kwoty 1 zł aż przez 6 miesięcy! W wariantach pakietowych, przy co najmniej jednym przeniesionym numerze, abonament spadnie do 1 zł przez okres 3 miesięcy.

Netia przygotowała też dodatkowy bonus na wakacje. Do końca września wszyscy klienci, którzy skorzystają z oferty Netia Mobile dla Ciebie będą mieli dodatkowo do dyspozycji pakiet internetu w telefonie wielkości aż 100 GB miesięcznie na każdej zakupionej karcie SIM!

Zasady roamingowe w nowej ofercie pozostają bez zmian – w krajach Unii Europejskiej obowiązują dopłaty zgodnie z Zasadami świadczenia usług w roamingu międzynarodowym dla Netia Mobile dostępnymi są na www.netia.pl/roaming.

Więcej infiormacji:  www.netia.pl/oferta-dom/telefon.html

 

O Netii

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.


Załączniki

Netia_IP Gorąca, wakacyjna oferta Netia Mobile.docx
grafika.png


Powiązane artykuły