facebook web
Netia VOD w zupełnie nowym wydaniu

Netia VOD w zupełnie nowym wydaniu

Użytkownicy Netia Playerów z aplikacją Netia VOD będą mile zaskoczeni zmianami jakie się dokonały w naszej wypożyczalni wideo. To nie face-lifting, zmieniło się bardzo dużo… 

Aplikacja Netia VOD cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów. Aplikacja ta jest dostępna na urządzeniach Netia Player 1.5 i 2.0 (takie jak na poniższych zdjęciach).  

Pierwsza generacja aplikacji Netia VOD była zwykłą wypożyczalnią wideo. Nowa wersja oferuje już dużo więcej funkcji,  a i wygląda (naszym zdaniem) zdecydowanie ciekawiej i jest bardziej intuicyjna w obsłudze.  Oprócz ładniejszego wyglądu i przyjemniejszego w obsłudze interfejsu użytkownika, nowa aplikacja to:

- sukcesywnie powiększająca się biblioteka

- wygodna wyszukiwarka,

- darmowe treści VOD (treści emitowane w linearnych kanałach tematycznych, które ma wykupiony dany Abonent)

- przegląd wszystkich danych konta i transakcji w jednym miejscu

- kody rabatowe

- treści zidentyfikowane jako „dla dorosłych” dostępne wyłącznie po wprowadzeniu kodu kontroli rodzicielskiej.

Nowa aplikacja dostępna jest na urządzeniach Netia Player 1.5 i 2.0. Już wkrótce funkcjonalność aplikacji na Netia Player 1.0 zostanie rozszerzona o obsługę voucherów oraz zostanie dodana sekcja dla dorosłych zabezpieczona kodem PIN.

 

Dodatkowo, z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów dedykowaną zakładkę na dekoderze z filmami w specjalnych cenach!Powiązane artykuły