facebook web
Kolejne kanały w naszej Telewizji Osobistej!

Kolejne kanały w naszej Telewizji Osobistej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowy kanałami telewizyjnymi! Dodaliśmy: Polsat Rodzina, Polsat Games, TV Okazje oraz wPolsce.pl. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie aż 214 kanałów, w tym 119 w HD!

Najnowszym nabytkiem jest Polsat Rodzina (epg 94), który właśnie dzisiaj (16 października) rozpoczął nadawanie. Kanał skupia się na prezentowaniu różnorodnej oferty programowej, w której każde pokolenie znajdzie dla siebie interesujące treści. Dostępny jest w pakiecie Styl życia.

Kolejna nowość to Polsat Games (epg 78), w całości poświęcony rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gamerów. Kanał dostępny jest w pakietach: Sport i emocje oraz Sport i Emocje PLUS.

Trzecim dodanym kanałem jest TV Okazje (epg 21) – całodobowy program telewizyjny, oferujący różnorodne produkty do kupienia. Kanał dostępny jest w pakiecie Na Start.  

Ostatni z premierowych kanałów – który również wszedł do podstawy programowej (Na Start) jest wPolsce.pl (epg 192), 24-godzinny program, w którym prezentowane będą najświeższe informację, polityczne komentarze oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

 

Lekkie przetasowanie na liście kanałów

W związku z wprowadzeniem nowych pozycji dokonaliśmy pewnych zmian na liście kanałów: 

  • Mango 24: z 21 na 32
  • Blue Hustler: z 82 na 311
  • Active Family: z 78 na 82
  • Hustler: z 83 na 312
  • Private TV: z 84 na 313


Powiązane artykuły