facebook web
W październiku witamy nowy kanał - BBC FIRST!

W październiku witamy nowy kanał - BBC FIRST!

Już dzisiaj zamiast kanału BBC HD pojawi się BBC FIRST. W efekcie tego gruntownego rebrandingu, wszyscy miłośnicy brytyjskich seriali, znajdą się w siódmym niebie :)

Możecie już śmiało zacierać ręce zwłaszcza, że w naszym październikowym oknie otwartym BBC FIRST jest odblokowany do 4 listopada 😊

BBC FIRST to kanał adresowany do miłośników i poszukiwaczy oryginalnych brytyjskich seriali, które teraz zostały wzbogacone dodatkowo o angielskie i polskie napisy. Jako pierwsi będziecie tu mogli zobaczyć wszystkie najświeższe produkcje BBC, zanim pojawią się na innych kanałach!

Jeśli to was jeszcze nie przekonało, spójrzcie, co BBC FIRST zaplanowało na polską premierę kanału.

A do wyboru macie naprawdę dużo!  

„Broken” – nagrodzony nagrodą BAFTA serial z Seanem Beanem w roli głównej. Enigmatyczny ksiądz opiekuje się mieszkańcami, małego, angielskiego miasteczka. Dźwigając troski mieszkańców, zmaga się z własnymi słabościami.

Ale to tylko przedsmak nowości, bo w kolejności już czekają:

„Doktor Who” – serial z Jodie Whittaker w roli głównej, w którym pojawi się w ofercie kanału bliżej premiery w Wielkiej Brytanii niż do tej pory.

“Unforgotten” – serial detektywistyczny z błyskotliwą rolą Nicoli Walker. Do jakich czynów zdolna jest osoba, z którą żyjemy od lat? Jakie skrywa tajemnice? Nic tu nie jest czarno-białe!

„Paula” – emocjonujący thriller napisany przez Conora McPhersona. To historia niestabilnej emocjonalnie nauczycielki, której świat wymyka się z rąk po jednej nieprzespanej nocy.

„In Plain Sight” – serial opowiada o długoletniej pogoni za „Bestią z Birkenshaw”, najsłynniejszym szkockim, seryjnym zabójcą, która rozpoczęła się w latach 40, a zakończyła w 1958 r.

„The Kettering Incident” – 8-odcinkowy thriller zgłoszony do konkursu pilotów seriali telewizyjnych – First Look. Opowiada o losach kobiety próbującej poznać prawdę o swojej przeszłości.

 

BBC First zaoferuje również widzom  nowe sezony lubianych seriali, takich jak:  „Ojciec Brown”, „Śmierć pod palmami”, „The Durrells”, „Sherlock” czy „Sinbad”.

 Powiązane artykuły