facebook web
Black Friday w Netia VOD trwa cały tydzień!

Black Friday w Netia VOD trwa cały tydzień!

Nie ma jak w… Netii. U nas Black Friday na internet i pakiety z TV trwa do poniedziałku, a w Netia VOD zamienia się w Black Week. W naszej wypożyczali wideo aż do 30 listopada dostępne są francuskie komedie, wszystkie w promocyjnych cenach! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy :)

  • Bohaterką komedii LOLO jest 40 letnia Wioletta, która po powrocie z wakacji z nową miłością musi zdobyć akceptację swojego zaborczego syna, który zrobi wszystko w celu odstraszenia wybranka. 
  • Matka i córka spodziewają się dziecka w tym samym czasie? A do tego różnią się od siebie…niemal wszystkim? Szykują się prawdziwe turbulencje w filmie Mamy2mamy.
  • Smak życia 3, czyli chińska układanka to już trzecia odsłona słynnej komediowej serii. Tym razem bohaterowie mają 40 lat, ich życie uległo całkowitej zmianie, poza jednym – wciąż jest skomplikowane jak chińskie puzzle.
  • Ratowanie podupadłej rodzinnej winnicy i swojego życia jednocześnie – takie zadanie spada na Juliette, a czy i jak sobie poradzi możecie sprawdzić oglądając Nasz najlepszy rok.
  • Słoneczna Brazylia, druga połówka i przyjaciele u boku – brzmi jak wakacje idealne? Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem… w bawiącej do łez komedii Wszystko zostanie w rodzinie.
  • Synalek to film ukazujący perypetie nadopiekuńczych rodziców, chcących wyleczyć swojego ukochanego syna ze…złamanego serca, a to może się okazać nie lada wyzwaniem.
  • Co dzieje się, kiedy pisarz-celebryta nieopatrznie zaprasza pod swój dach rodzinę Romów? Odpowiedź na to pytanie tylko w Czym chata bogata!
  • Prawdziwa miłość pokona wszystkie przeszkody, bohaterka filmu Facet na miarę spotka się z jedną z nich. Ciepła komedia ukazująca, że wzrost… to tylko liczba ;)

Natomiast tych, którzy jeszcze nie są naszymi abonentami, ucieszy specjalna oferta na Black Friday, w ramach której internet światłowodowy do 150 Mb/s można mieć już za 40 zł miesięcznie, a pierwsze trzy miesiące za 0 zł!  Z kolei pakiet internet z TV dostępny jest za zaledwie 50 zł miesięcznie (również 3 miesiące gratis).

Więcej o tych promocjach w informacji prasowej: https://my.netia.pl/pr/412059/black-friday-w-netii-nternet-za-mniej-niz-40-zl

Warto się pospieszyć, oferta dostępna tylko do poniedziałku 26 listopada br.Powiązane artykuły