Tydzień Kobiet oraz premiery filmowe w Netia VOD

Tydzień Kobiet oraz premiery filmowe w Netia VOD

Wszystkim Paniom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia! I kontynuując naszą zeszłoroczną propozycję, przedłużamy okres celebrowania do tygodnia – zapraszamy na Tydzień Kobiet z Netia VOD!

Wszystkim Paniom (i osobom towarzyszącym;), użytkowniczkom Telewizji Osobistej, dedykujemy między innymi nową zakładkę w aplikacji Netia VOD - Tydzień Kobiet, a w niej aż czternaście propozycji filmowych w super cenach (od 4,99 zł). Wśród propozycji m.in.: „Whitney”, „Maria Skłodowska-Curie”, „Żelazna Dama”, „Do zakochania jeden krok”, „Podatek od miłości”, „Zawsze jest czas na miłość” czy „Sama przeciw wszystkim”.

Marzec – miesiąc premier filmowych

Od 1 marca możecie również obejrzeć najnowszy firm Marka Koterskiego „7 uczyć”, który przedstawia losy Adama Miauczyńskiego. Główny bohater powraca do czasów swojego dzieciństwa, poprawić jakość swego dorosłego już życia. Chce nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta nieprzewidywalna podróż do przeszłości dostarcza mu zabawnych sytuacji, ale niesie za sobą również moc refleksji.

A od 6 marca w Netia VOD dostępny jest także kinowy hit ubiegłego roku, najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego – „Kler”. Tragiczne wydarzenia z przeszłości połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich. 

A przed nami jeszcze trzy  premiery filmowe:

„Gentleman z rewolwerem”

Data premiery: 21.03.2019 r.

Forrest Tucker był złodziejem – rabował banki, a kiedy czasem trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero, gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń i kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury.

„Planeta Singli 2”

Data premiery: 22.03.2019 r.

Związek Ani i Tomka przechodzi kryzys – on nie chce się ustatkować, natomiast ona marzy o poważnym związku. Tym czasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – właściciel aplikacji „Planeta Singli, który za wszelką cenę chce zdobyć serce Ani.

 „Sofia”

Data premiery: 28.03.2019 r.

Sofia mieszka z rodzicami w Casablance. Jest w ciąży, ale nawet sama przed sobą nie chce się do tego przyznać. Seks pozamałżeński jest w jej kraju karany więzieniem. Sofia musi podjąć bardzo ważną decyzje, które wpłynie na honor jej rodziny i zważy na jej dalszym losem.