Poniedziałkowy wieczór z odkodowanym CANAL+

Poniedziałkowy wieczór z odkodowanym CANAL+

Dziś wieczorem odbędzie się gala wręczenia Orłów 2019, czy Polskich Nagród Filmowych. Z tej okazji nasi abonenci otrzymają bezpłatny dostęp do kanału CANAL+, w którym nie tylko będzie można obejrzeć transmisję z Gali, ale również dwie nominowane produkcje: „Plan B” oraz „Wieża. Jasny dzień”. Okno otwarte rozpocznie się od godziny 20:00, a zakończy o godzinie 1:30.

Polskie Nagrody Filmowe Orły to doroczne wyróżnienia Polskiej Akademii Filmowej, przyznawane od 1999 r. Statuetki wręczane są w 19 kategoriach m.in. Najlepszy Film, Najlepsza Główna Rola Męska, Najlepsza Główna Rola Kobieca czy Najlepsza Reżyseria.

Wśród nominowanych w kategorii „Najlepszy Film” znajdziemy: „Zimną wojnę” w reż. Pawła Pawlikowskiego,Kler” w reż. Wojtka Smarzowskiego oraz „Kamerdynera” w reż. Filipa Bajona.

Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a po niej zapraszamy do obejrzenia dwóch nominowanych produkcji.

O godz. 22:15 zostanie wyemitowany film „Plan B”:

 Natalię, Mirka, Klarę i Agnieszkę poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu dzieje się coś nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Bohaterzy poznają na swojej drodze ludzi, którzy dadzą im nadzieję.

A potem film „Wieża. Jasny dzień”:

Na parę dni przed uroczystością Komunii Świętej – małżeństwo Mulę i Michała z kilkuletnim dzieckiem Niną, odwiedza niecodzienny gość: niewidziana przez rodzinę od lat młodsza siostra Muli – Kaja, która jest biologiczną matką dziewczynki. Zachowanie gościa wydaje się bardzo dziwne – czy będzie chciała odzyskać córkę?

Okno będzie dostępne od godziny 20:00, a zakończy o godzinie 1:30 na kanale 501. Zapraszamy przed telewizory!