Green Book – hit czerwca w Netia VOD

Green Book – hit czerwca w Netia VOD

Już jutro (sobota, 15 czerwca) w aplikacji VOD na Netia Playerach najgorętsza premiera czerwca – obsypany Oskarami „Green Book”! Oprócz tego szereg innych ciekawych premier, w tym „Planeta Singli 3”, czy „Asteriks i Obeliks Tajemnica magicznego wywaru”…   

 

„Green Book”, to amerykański komediodramat z 2018 roku, opowiadający (opartą na faktach) historię czarnoskórego pianisty oraz jego kierowcy i ochroniarza, udających się w roku 1956 w trasę koncertową po południowych stanach USA. Film w reżyserii Peter'a Farrelly'a święcił triumfy na wielu festiwalach filmowych. Zdobył też 5 Złotych Globów i został wyróżniony Oscarami dla najlepszego filmu, za scenariusz oryginalny i dla najlepszego aktora drugoplanowego (Mahershala Ali).

Coś niecoś wspólnego z Oskarami ma również animowana, francuska produkcja pt. „Asteriks i Obeliks Tajemnica magicznego wywaru”. Jej twórcami są bowiem nominowani do Oscarów twórcy hitów: „Odlot” i „Wall-e”. Zapowiada się rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Ten film zadowoli gusta widzów w każdym wieku.
W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. A w roli złego druida wystąpił Kuba Wojewódzki. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: „Kraina Lodu”, „Coco” i „Auta”.

Pod koniec czerwca (dokładnie 26.) premiera VOD polskiego hitu kinowego „Planeta Singli 3”. To wielki finał komediowego cyklu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów!. Będzie śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Wśród premier czerwca, na które szczególnie warto zwrócić uwagę jest też hiszpańsko-argentyński thriller pt. „Anioł” oraz polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech”. Zapraszamy przed odbiornikiJ