Netia: Internet z TV przez 3 miesiące bez opłat

Netia: Internet z TV przez 3 miesiące bez opłat

Specjalnie na okres świąteczno-noworoczny Netia uatrakcyjniła swoją ofertę pakietów światłowodowego dostępu do internetu i telewizji. Teraz operator zapewnia aż 3 miesiące na start gratis i niezmiennie atrakcyjne ceny usług, również mobilnych.

Nową promocją Netii, w której abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres aż 3 miesięcy, objęte są pakiety usług telewizyjnych ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) oraz ze 182 kanałami (pakiet L) wraz z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu. Przykładowo od 4. miesiąca opłaty abonamentowe za zestawy usług TV z internetem do 300 Mb/s (maksymalna dostępna opcja, to do 1 Gb/s) kosztują odpowiednio: 60 zł i 90 zł.

Na darmowych miesiącach na start zachęty do zakupu oferty Netii się nie kończą. W pierwszym miesiącu klienci otrzymują bezpłatnie dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli aż 216 kanałów. Przez cały okres umowy (24 miesiące) abonenci otrzymają bezpłatnie dwa kanały Cinemax. Klienci, którzy wybiorą pakiet M otrzymają bezpłatnie na 24 miesiące dostęp do trzech kanałów dziecięcych i młodzieżowych NICK, a za 10 zł miesięcznie mogą dokupić paczkę aż 12 kolejnych kanałów dla dzieci (wszystkie wchodzą w skład pakietu L). Kolejnym „gratisem” w pierwszym miesiącu jest GigaNagrywarka w wariancie Maxi (timeshift, catch up TV oraz aż 1500 godzin nagrań na 120 dni - regularna cena 15 zł miesięcznie). W kolejnych miesiącach można korzystać bez dodatkowych opłat z GigaNagrywarki w wersji Basic.

Do każdej usługi dostępu do internetu Netia dodaje również kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa pod nazwą Bezpieczny Internet 2. Po okresie promocyjnym (od 3. miesiąca koszt usługi to 10 zł miesięcznie).

Oferta treści premium w Netii – do której w pierwszym miesiącu mają dostęp bez dodatkowych opłat wszyscy klienci - składa się z pakietów (koszt miesięczny): Eleven Sports (4 kanały) w cenie 10 zł, Polsat Sport Premium (2 kanały plus 4 serwisy PPV) za 20 zł, HBO HD (3 kanały) i HBO GO za 20 zł, Filmbox (5 kanałów) za 10 zł, Canal+ Prestige (8 kanałów) w cenie 50 zł oraz pakietu aż 6 kanałów z treściami dla dorosłych za 10 zł.

Drugi (i kolejne) nowoczesne dekodery Netia EvoBox z ofertą TV analogiczną jak na pierwszym urządzeniu (multiroom), dostępne są za zaledwie 10 zł miesięcznie.

Usługi mobilne w super cenach

Do szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu i zestawów z TV, klienci mogą również dokupić, w bardzo atrakcyjnych cenach, m.in. nielimitowany telefon stacjonarny (10 zł miesięcznie) oraz usługi mobilne (Netia Mobile). Przykładowo, za 25 zł miesięcznie można otrzymać abonamenty z nielimitowanymi połączeniami głosowymi, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i UE oraz pakietem 12 GB danych (2,25 GB w UE) z opcją „Internet bez końca”, w ramach której po wyczerpaniu pakietu danych internet się nie kończy, a klient możne nadal korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Na przenoszących numer czeka bonus w postaci 3 miesięcy bez opłat (standardowo jeden miesiąc).

O Netii

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Załączniki

rodzina przed TV.jpeg