Nowa oferta i kampania reklamowa internetu od Netii

Nowa oferta i kampania reklamowa internetu od Netii

Netia wprowadziła dziś promocję, w ramach której oferuje szybsze opcje dostępu do internetu w cenie niższych. Wystartowała też kampania reklamowa najszybszego dostępu światłowodowego w Polsce wg serwisu speedtest.pl.

W ramach najnowszej oferty promocyjnej (dostępnej od 5 maja do 7 czerwca), Netia oferuje usługi dostępu do internetu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s za 50 zł miesięcznie (czyli za cenę opcji do 300 Mb/s). Natomiast najszybszy wariant dostępowy - do 1 Gb/s  kosztuje teraz 60 zł miesięcznie (tyle, co wcześniej opcja do 600 Mb/s). Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3.miesiąca usługa ta kosztuje 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet internetu z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem EvoBox (np. internet do 600 Mb/s i pakiet 99 kanałów TV za 60 zł miesięcznie), pierwszy miesiąc abonamentu oraz usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymają gratis.

Najszybszy światłowód

Po Majówce Netia wystartowała również z kampanią reklamową, w której eksponuje fakt, iż wyniki tysięcy testów użytkowników serwisu speedtest.pl, prezentowane w tegorocznych rankingach miesięcznych, dają Netii prowadzenie w kategorii „Światłowód” wśród dostawców ogólnopolskich.

W kampanii reklamowej - oprócz szeregu działań w internecie – operator wykorzystuje nośniki reklamy zewnętrznej (OOH) w kilkunastu największych polskich miastach oraz 30-sekundowy spot radiowy (załączony poniżej), emitowany w wybranych rozgłośniach ogólnopolskich.

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Załączniki

światłowód OOH
Netia_speedtest_spot_radio