Netia z mocną ofertą na Black Weeks

Netia z mocną ofertą na Black Weeks

W Netii rusza dziś (2 listopada) akcja Black Weeks z promocją „Szybszy internet w niższej cenie 3” (opcje do 600 Mb/s i do 1 Gb/s o 10 zł taniej) i 3 miesiącami abonamentu na start gratis. Wisienką na torcie jest możliwość dokupienia do pakietów z TV zestawu Polsat Sport Premium z Eleven Sports za zaledwie 20 zł miesięcznie.

W ramach promocji „Szybszy Internet w niższej cenie 3” (obowiązuje od 2 listopada do 31 grudnia br.) Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych na sieci własnej. Dzięki temu dostęp do internetu z prędkością pobierania do 600 Mb/s kosztuje tylko 50 zł, a opcja do 1 Gb/s zaledwie 60 zł miesięcznie (3 miesiące na start gratis, cena z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

Również od 60 zł miesięcznie dostępne są pakiety: internet do 1 Gb/s z podstawową usługą telewizyjną z 77 kanałami (pakiet S). Zestawy: internet do 600 Mb/s z bogatszymi wariantami usług TV (99 kanałów – M, 188 kanałów w L) kosztują odpowiednio 60 zł i 90 zł miesięcznie. Zakup zestawów z pakietami M i L - analogicznie jak internetu solo - premiowany jest trzema miesiącami zwolnienia z opłat abonamentowych.

Abonenci, którzy wybiorą usługę TV z wariancie M otrzymają gratis na 24 miesiące 3 kanały dziecięce NICK oraz 2 kanały Cinemax (również dla warinatu L). Usługa multiroom (kolejny dekoder z taką samą ofertą TV) kosztuje 10 zł miesięcznie.

Premium TV dla każdego

W pierwszym miesiącu wszyscy nowi klienci usług telewizyjnych Netii otrzymują bez dodatkowych opłat dostęp do pełnej oferty ponad 220 kanałów TV, włącznie z takimi pozycjami premium jak Canal+, HBO i wiele innych. Bezpłatna w pierwszym miesiącu jest też usługa GigaNagrywarka Maxi, oferująca możliwość nieliniowego oglądania treści telewizyjnych (m. in.: CatchUP TV z możliwością odtwarzania programów na wybranych kanałach do 2 godzin po emisji, TimeShift, czyli oglądanie wybranych treści nawet do 7 dni wstecz, jednoczesne nagrywanie wielu pozycji).

Kolejny element, który czyni ofertę Netii na Black Weks jeszcze bardziej atrakcyjną – zwłaszcza dla fanów piłki nożnej na najwyższym poziomie - to możliwość dokupienia (do dowolnego pakietu z TV) zestawu kanałów sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports za zaledwie 20 zł miesięcznie!

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Załączniki

black weeks 2021 kwadratjpg