Netia: 50 proc. rabat na Black Weeks dla obecnych klientów

Netia: 50 proc. rabat na Black Weeks dla obecnych klientów

Netia wystartowała dziś (19 listopada) ze specjalną ofertą na Black Weeks, skierowaną do aktualnych klientów. W ramach akcji operator oferuje 50 proc. rabat na przyspieszenie usługi światłowodowego dostępu do internetu do 1 Gb/s i zakup pakietu Polsat Sport Premium. Korzystając z obu promocji można zaoszczędzić 240 zł rocznie.

Tylko do końca listopada obecni klienci usług dostępu do internetu w technologiach światłowodowych, w których możliwe jest korzystanie z opcji do 1 Gb/s, będą mieli możliwość przyspieszenia swoich łączy za pół ceny, czyli 10 zł miesięcznie. Tam gdzie zajdzie taka potrzeba klienci otrzymają bez dodatkowych opłat nowy router, który pozwoli na wykorzystanie pełni możliwości przyspieszonego łącza również po WiFi.

Klienci posiadający w Netii usługi telewizyjne i korzystający z przyspieszenia w promocyjnej cenie, mogą jednocześnie skorzystać z promocyjnego, 50 proc. rabatu (10 zł zamiast 20 zł miesięcznie) na Polsat Sport Premium, transmitujący m.in. rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Umowa zawierana jest na cały pakiet na okres 24 miesięcy, a ceny pozostałych usług, z których korzysta dany klient pozostają bez zmian.

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Załączniki

Black Weeks do bazy