Specjalna oferta Netii dla Ukraińców

Specjalna oferta Netii dla Ukraińców

Specjalnie z myślą o Ukraińcach, którzy po rosyjskiej napaści przybyli do Polski i osobach, udostępniającym im mieszkania, Netia przygotowała oferty szybkiego nielimitowanego dostępu do internetu (nawet do 1 Gb/s) oraz pakiety z TV z umową na czas nieokreślony, w cenach takich jak w promocjach z 24-miesięcznym zobowiązaniem!

- Grupa Polsat Plus, której częścią jest Netia, bardzo angażuje się w pomoc uchodźcom z Ukrainy nie tylko poprzez szeroko zakrojone działania charytatywne, ale też specjalne oferty. Najnowszym tego przykładem jest oferta Netii z umowami na czas nieokreślony, do obsługi której uruchomiliśmy specjalną stronę internetową i infolinię – powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, członek zarządu Netii.

W nowej ofercie „Netia dla Ukrainy” z umową na czas nieokreślony miesięczny abonament za nielimitowany dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s (lub innej, maksymalnej dla danej, nie-światłowodowej technologii dostępowej) kosztuje 50 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe). To  kwota analogiczna do abonamentów w promocjach z umową na 24 miesiące (bez okresu darmowego na start). Łącza w technologiach światłowodowych można przyspieszyć do 500 Mb/s (60 zł miesięcznie) lub nawet do 1 Gb/s (70 zł miesięcznie).

W ofercie „Netia dla Ukrainy” dostępne są też wszystkie pakiety z TV (z umową na czas nieokreślony), oferowane na zasadach analogicznych jak w ofertach Netii z umową na czas określony. Można zatem kupić m. in. zestaw: szybki internet do 300 Mb/s z telewizyjnym pakietem S (77 kanałów TV, w tym, na pozycji 197 kanał Ukraina 24) w cenie internetu solo (50 zł).

Do internetu i pakietów z usługami telewizyjnymi można też dokupić HBO Max w cenie 20 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc gratis), stały adres IP (10 zł miesięcznie), a także nielimitowany telefon stacjonarny (połączenia krajowe, stacjonarne w UE, stacjonarne i mobilne z USA i Kanadą) za 10 zł miesięcznie.

Opłata aktywacyjna dla usługi dostępu do internetu wynosi 79 zł i obejmuje dzierżawę routera WiFi, który pozwala na wykorzystanie, również bezprzewodowo, pełni możliwości wykupionej przez abonenta usługi internetowej. Aktywacja usługi telewizyjnej i udostępnienie multimedialnego dekodera Netia Player, to koszt łącznie 2 zł. Aktywacja każdej z usług telefonicznych kosztuje 9 zł.

Szczegółowe informacje na temat oferty „Netia dla Ukrainy” dostępne są na stronie https://www.netia.pl/pl/netia-dla-ukrainy oraz pod specjalnym numerem infolinii: +48 22 358 15 25.

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Załączniki

Netia dla Ukrainy