Microsoft Surface tańszy z usługami Netii

Microsoft Surface tańszy z usługami Netii

Ruszyła wspólna akcja promocyjna marek: Netia, Microsoft Surface oraz sklepu internetowego x-kom.pl, w ramach której klienci mogą zaoszczędzić aż 230 zł na usługach Netii lub zyskać 10 proc. rabatu na dowolny laptop Surface.

W ramach wspólnej akcji promocyjnej, osoby które w okresie od 17 maja do 30 czerwca br. kupią usługi szybkiego, stacjonarnego dostępu do internetu (np. internet do 300 Mb/s za 50 zł miesięcznie) lub pakiety z TV w Netii uzyskająrabat, dzięki któremu w sklepie internetowym x-kom.pl dowolny laptop z innowacyjnej serii Surface zakupią 10 proc. taniej.

Z kolei osoby, które w okresie promocyjnym kupią w sklepie x-kom.pl dowolny laptop Microsoft Surface, będą mogły skorzystać z promocji specjalnej w Netii i zakupić internet lub pakiet z TV 230 zł taniej w okresie 24-miesięcznego kontraktu.

Więcej informacji o laptopach Microsoft Surface oraz akcji promocyjnej znajduje się na stronie: https://lp.x-kom.pl/a/microsoft-surface-netia/

O Netii:

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.