Netia z jeszcze bardziej atrakcyjnymi ofertami mobilnymi

Netia z jeszcze bardziej atrakcyjnymi ofertami mobilnymi

Od września br. wszystkie nowe oferty mobilne Netii zapewniają dostęp do najnowocześniejszej sieci 5G, natomiast w bestsellerowej taryfie za 30 zł miesięcznie jest aż 30 GB danych. Przy zakupie drugiej i kolejnych kart SIM, aż przez 6 miesięcy klienci zapłacą za abonament tylko 1 zł.

Nowa oferta usług telefonii komórkowej Grupy Netia składa się z czterech taryf, z których każda zapewnia teraz dostęp do najnowocześniejszej sieci 5G, firmy Polkomtel, operatora sieci Plus. W stosunku do poprzedniej odsłony ofert Netia Mobile największe zmiany zaszły w najpopularniejszej, środkowej taryfie (Super 5G), w której miesięczny abonament dla użytkowników innych usług Netii wynosi 30 zł miesięcznie (cena brutto z rabatami za zgody marketingowe). Obecnie w tej cenie klienci otrzymują aż 30 GB danych do wykorzystania w każdym miesiącu, czyli aż 2,5x więcej niż poprzednio. Z kolei w najwyższej taryfie (Giga 5G) pakiet danych, to aż 100 GB.

- Za sprawą rosnącej popularności serwisów wideo, mobilna konsumpcja danych rośnie w bardzo szybkim tempie. Temat ten jest bardzo często poruszany przez obecnych i potencjalnych klientów w rozmowach z naszymi konsultantami. Dzięki tysiącom rozmów z klientami i zaangażowaniu naszych pracowników powstała oferta, która najlepiej na rynku odpowiada na potrzeby użytkowników – powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii. 

 

Standard (5G)

Super (5G)

VIP (5G)

Giga (5G)

Nielimitowane rozmowy, SMS, MMS

tak

tak

tak

tak

Pakiet danych (dane w roamingu w UE)

4 GB

(4,5 GB)

30 GB

(5 GB)

60 GB

(7,5 GB)

100 GB

(11 GB)

Pierwsza karta SIM, cena dla klientów z innymi usługami Netii

 

25 zł/miesiąc

 

30 zł/miesiąc

 

40 zł/miesiąc

 

60 zł/miesiąc

Druga i kolejne karty SIM

25 zł/miesiąc

6 miesięcy za 1 zł

30 zł/miesiąc

6 miesięcy za 1 zł

40 zł/miesiąc

6 miesięcy za 1 zł

60 zł/miesiąc

6 miesięcy za 1 zł

 

Klienci, którzy przeniosą do Netii numer z innej sieci otrzymają 3 miesiące abonamentu za 1 zł dla pierwszej karty SIM. Do wyboru są również warianty powyższych taryf z umową na czas nieokreślony. Wówczas cena każdego z nich jest wyższa o 5 zł miesięcznie.

Rozrywka w (super) cenie

Klienci, którzy wybiorą wyższe plany taryfowe (VIP 5G, Giga 5G) otrzymają na cały okres umowy terminowej (24 miesiące) dostęp do serwisu muzycznego TIDAL gratis. Warianty taryf Standard 5G i Super 5G z dostępem do tego serwisu kosztują 10 zł miesięcznie więcej.

Podobnie jak w przypadku flagowych ofert Grupy Netia, tj. światłowodowy dostęp do internetu i pakiety z telewizją, abonenci usług mobilnych mogą wybrać warianty taryfowe z dostępem do serwisu Disney+. Wówczas przez rok dostęp do Disney+ jest bez opłat, a przez kolejny rok w cenie 28,99 zł.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Załączniki

netia mobile 5G