Netia z oknem otwartym z okazji Dnia Dziecka

Netia z oknem otwartym z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Netia przygotowała specjalny prezent dla abonentów usług telewizyjnych. To pięć kanałów TV dla młodszych i starszych dzieci (Disney XD, Da Vinci HD, Disney Channel HD, Disney Junior, Nick Jr.), które będą dostępne bez dodatkowych opłat aż do 30 czerwca br.

Liczba kanałów, które poszczególni abonenci otrzymają bez dodatkowych opłat jest uzależniona od posiadanego pakietu usług telewizyjnych. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka kanałów objętych oknem otwartym z okazji Dnia Dziecka.

Disney XD (pozycja EPG 111) jest skierowany przede wszystkim do chłopców w wieku od 6-14 lat. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne, przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

Da Vinci HD (39), to kanał edukacyjno-rozrywkowy skierowany do dzieci w wieku szkolnym. Oferta programowa uczy, bawi, rozwija i porusza tematy z wielu dziedzin: od eksperymentów chemicznych, przez biologię, historię, wynalazki aż po gotowanie. Kanał najbardziej zainteresuje dzieci w wieku 7-12 lat.

Disney Channel HD (110) jest kanałem familijnym, adresowanym do całych rodzin, który, pod względem oglądalności, zajmuje aktualnie drugie miejsce na rynku młodzieżowym. Znajdziemy tu zarówno animacje, seriale jak i najpopularniejsze filmy Disneya.

Disney Junior (106), to kanał dla maluszków od 4 roku życia, łączący edukację z rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do dobrej zabawy.

Nick Jr. (114) jest skierowany do najmłodszych widzów, w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

W aktualnie dostępnej ofercie telewizyjnej Netii (pakietyzacja SML) dostępny jest specjalny pakiet dodatkowy Dla dzieci, w ramach którego dostępnych jest aż 13 kanałów dla dzieci (w tym 5 kanałów udostępnionych w czerwcu bez dodatkowych opłat) w cenie 10 zł miesięcznie.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Załączniki

okno dzieci