Nowa oferta Netii z umową na 9 miesięcy

Nowa oferta Netii z umową na 9 miesięcy

Netia oferuje od dziś (1 sierpnia) nową edycję specjalnej oferty usług dostępu do internetu na sieci własnej z umową na zaledwie 9 miesięcy. Ceny internetu startują od 40 zł miesięcznie, a już od 55 zł miesięcznie można nabyć szybki, przewodowy internet z dostępem do serwisu Disney+. Dodatkowo, w każdym wariancie pierwszy miesiąc abonamentu klienci otrzymają gratis. 

Jak co roku w okresie poprzedzającym powrót do szkół i na uczelnie, Netia prezentuje specjalną ofertę promocyjną na dostęp do internetu na sieci własnej, opracowaną głównie z myślą o uczniach i studentach (ale dostępną dla wszystkich chętnych). Ofertę charakteryzuje krótki okres zobowiązania (umowa na zaledwie 9 miesięcy) i atrakcyjne opłaty abonamentowe (już od 40 zł miesięcznie za dostęp o prędkości pobierania danych do 150 Mb/s, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe).

Ceny poszczególnych taryf przedstawiają się następująco:

Opcja prędkości pobierania danych:

Miesięczny abonament od 2. do 9. miesiąca:

do 150 Mb/s

40 zł

do 300 Mb/s

50 zł

do 600 Mb/s

60 zł

do 1 Gb/s

80 zł

 

W cenach odpowiednio od 55 zł do 95 zł miesięcznie Netia oferuje internet wraz z dostępem do serwisu Disney+.

Pierwszy miesiąc w każdym z wariantów klienci otrzymują gratis, a po 9 miesiącach umowa na internet lub internet z Disney+ przechodzi na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, a abonament wzrasta o 10 zł. Promocja potrwa do 31 października br.

Taryfy mobilne z 5G

Użytkownicy szybkiego, przewodowego dostępu do internetu Netii mogą dokupić na specjalnych warunkach usługi mobilne, które działają na bazie sieci lidera technologii 5G w Polsce – operatora sieci Plus – umożliwiającej transmisję danych o prędkości aż do 1 Gb/s.

Dostępne są 4 taryfy mobilne, już od 25 zł miesięcznie, a przeniesienie numeru z innej sieci premiowane jest 3 miesiącami abonamentu gratis. W trzech wyższych planach taryfowych obowiązuje aktualnie promocja, w ramach której pakiet danych w okresie zobowiązania jest podwojony. Dzięki czemu już w taryfie Super (5G) za 30 zł miesięcznie abonenci otrzymują aż 60 GB danych.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

Załączniki

Ulotka Student v1 POZIOM