Sport premium i hity od Sony w serwisie Netia GO

Sport premium i hity od Sony w serwisie Netia GO

Serwis Netia GO, w ramach którego operator oferuje m.in. serwisy VOD, w tym pakiety premium i blisko 130 kanałów TV online, został wzbogacony o kolejne treści. Klienci zyskali dostęp do nowego pakietu kanałów sportowych premium z miesięczną subskrypcją, natomiast biblioteka VOD serwisu została wzmocniona szeregiem superprodukcji od Sony Pictures Entertainment.  

Nowy pakiet - Netia Sport Premium - który jest dostępny w serwisie Netia GO w cenie od 35 zł miesięcznie (w zależności od urządzenia, na którym się kupuje dostęp), nie wiąże się z zawieraniem długotrwałych zobowiązań. Pakiet zapewnia dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Narodów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także meczy lig włoskiej, hiszpańskiej (wybrane), francuskiej, portugalskiej, belgijskiej, Pucharu Anglii, Pucharu Niemiec oraz meczy PGE Ekstraligi na kanałach Eleven Sports.

W bibliotece VOD serwisu Netia GO (filmy udostępnianie na 48 godzin w cenach od 5 zł do 20 zł; kwota doliczana do rachunku) pojawiły się natomiast produkcje kolejnego wielkiego studia filmowego - Sony Pictures Entertainment. Są to zarówno najnowsze produkcje, tj.  „Spider-Man. Poprzez multiwersum”, „Rycerze Zodiaku”, „Hotel Transylwania 4: Transformania”, „65”, czy  „Bullet train”, jak i dziesiątki cenionych klasyków.

Serwis Netia GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Zapewnia dostęp do bogatej oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online, które są dostępne na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputery – go.netia.pl, aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS, w tym telewizory z Android TV i Apple TV, Samsung - wyprodukowane od 2019 roku, funkcje Chromecast, Airplay oraz dekodery z serii Netia EvoBox).

Do serwisu Netia GO abonenci logują się tym samym loginem i hasłem, którego używają w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl. Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

Załączniki

Netia-GO-logo