Wyprzedaż sprzętu mobilnego w ramach Netia Black Weeks

Wyprzedaż sprzętu mobilnego w ramach Netia Black Weeks

Netia, która parę miesięcy temu zadebiutowała na rynku sprzedaży ratalnej urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, laptopy, smartwatche), prowadzi obecnie akcję wyprzedażową z okazji Black Weeks. W przypadku topowych modeli, tj. Samsung S23 Ultra, klienci mogą zaoszczędzić nawet ponad 600 zł w stosunku do cen z września br.

Netia, korzystając z potencjału Grupy Polsat Plus, weszła pod koniec września br. na rynek sprzedaży ratalnej urządzeń mobilnych. Obecni klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych „rat 0%” bezpośrednio od operatora, nawet na 3 lata, z kwotą raty dopisywaną do rachunku za usługi Netii.

W ramach wyprzedaży z okazji Black Weeks dostępnych kilka modeli smartfonów z każdej półki cenowej. W promocji Black Weeks już za 35 zł miesięcznie (36 rat) można nabyć urządzenie Samsung A14 5G 4/68 GB, które obsługuje najnowszą technologię 5G (dostępna w Netii dla wszystkich abonentów bez dodatkowych kosztów). Ratalną ofertą wyprzedażową Black Weeks w Netii objęte są też: Samsung A54 5G 8/256 GB (np. 12 rat po 174 zł vs 208 zł) i Samsung S23 Ultra 5G (np. 24 raty po 260 zł vs 290 zł).

W jeszcze niższych ratach na 12, 24 lub 36 miesięcy można też nabyć jeden z dwóch laptopów: budżetowego techbite Arc 11.6 HD 128GB N4020 (np. 36 rat po 30 zł vs. 36 zł) lub HP 15s-eq3214nw (36 x 90 zł vs 99 zł). Z kolei tablet Samsung Galaxy Tab A8 X205 LTE 4/64GB można mieć już w np. 12 ratach po 99 zł (vs. 116 zł przed Black Weeks).

Z oferty zakupów ratalnych (raty bezpośrednio od Netii, bez pośrednictwa banku) mogą skorzystać obecni klienci, którzy posiadają dowolne usługi operatora przez okres co najmniej 12 miesięcy (klient nie musi mieć numeru komórkowego w Netii) i regularnie opłacają należności.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.netia.pl/urzadzenia

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

Załączniki

N308 KV wyprzedaż urządzeń Black Weeks v1