Wiosenne okna otwarte w Netia TV

Wiosenne okna otwarte w Netia TV

Abonenci usług telewizyjnych Netii, w zależności od posiadanego pakietu, otrzymali bez dodatkowych opłat dostęp do nawet 16 kanałów TV o zróżnicowanej tematyce. Promocyjne okno otwarte potrwa do 5 maja br. Bez dodatkowych opłat w Netia GO dostępny jest natomiast 1. odcinek głośnego serialu Shogun.

W ramach wiosennego okna otwartego abonenci usług TV w Netii (zarówno w wariancie Elastyczna TV, jak i aktualnie oferowanej pakietyzacji SML), otrzymali dziś bez dodatkowych opłat dostęp do nawet 16 kanałów TV. Promocją, dzięki której część abonentów (w zależności od posiadanego pakietu) mogą zapoznać się z większą liczbą propozycji programowych.

Kanały dostępne w oknie otwartym do 5 maja br., w kolejności alfabetycznej, to: 13 Ulica HD (EPG 131), AMC HD (134), Cartoon Network HD (112), Cartoonito HD (103), CBS Europa HD (149), E! Entertainment HD (85), Extreme Sports Channel HD (77), FX (128), History HD (51), Kino Polska HD (140), Kino Polska Muzyka (240), Kino TV HD (168), National Geographic HD (46), Paramount Network Polska HD (150), Sci Fi HD (132), TVN Turbo HD (18 oraz 75).

Shogun na próbę

Kolejną propozycją tej wiosny w Netia TV jest udostępnienie bez dodatkowych opłat, w ramach współpracy z serwisem Disney+, pierwszego odcinka nowej wersji serialu „Shogun”. Materiał będzie dostępny w aplikacji Netia GO oraz z poziomu dekoderów przez miesiąc. 

Kolejne odcinki jednego z najgłośniejszych seriali tego roku są dostępne w serwisie Disney+. W Netii dostęp do serwisu Disney+ można m.in. otrzymać w cenie pakietu internetu z telewizją aż na 24 miesiące. Promocyjne pakiety z Disney+ (np. Światłowód do 300 Mb/s z TV) są dostępne już od 75 zł miesięcznie, a dodatkowo przez 3 miesiące na start gratis.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

Załączniki

okno otwarte