facebook web
Netia w Niezwykłym Turnieju WOW

Netia w Niezwykłym Turnieju WOW

Drużyny Netii zajęły trzecie miejsce w charytatywnym turnieju piłki nożnej „Niezwykły Turniej WOW”.

Serdecznie dziękujemy naszym drużynom: Netia Team w składzie Radosław Salata, Michał Murawski, Mariusz Niesiobędzki, Dominik Tutaj, Michał Zarzycki, Paweł Palarczyk, Bartosz Czech, Karol Smolarczyk, Marcin Rosa) i Netia Slow Motion, czyli: Paweł Kamiński, Maciej Sęk, Damian Mróz, Radosław Jadwiżuk, Krzysztof Włodarczyk, Marcin Marciniak, Paweł Rychcik, Krzysztof Lesiewicz.

Turniej miał charakter charytatywny, ale mimo to stał na bardzo wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym – komentuje Radek Sałata, zawodnik Netia Team. – Dopisali ludzie, pogoda, a sportowe emocje czuć było do samego końca. Udział w turnieju był dla nas czystą przyjemnością. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy pomóc dzieciom z Domu Dziecka – dodaje Radek.

Turniej przypomniał nam dlaczego codziennie zmierzamy na Taśmową a nie na Łazienkowską, ale za rok znowu powalczymy, z lepszą formą i lepszymi wynikami – zapowiada Krzysztof Włodarczyk, zawodnik Netia Slow Motion.

Całkowity dochód z „Niezwykłego Turnieju WOW” jest przeznaczony na wakacyjne obozy dla podopiecznych z Domu Dziecka w Pęcherach k. Piaseczna, podczas których dzieci uczestniczą w warsztatach teatralnych, treningach piłki nożnej i w zajęciach edukacyjnych. Wszystko po to, by odkryć i rozwinąć swoje talenty.

Netia FIT.JPG

 


Powiązane artykuły