facebook web
5 przydatnych usług Netii, których mogłeś nie znać

5 przydatnych usług Netii, których mogłeś nie znać

Netia to nie tylko internet, TV, czy usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej, ale także szereg przydatnych usług dodatkowych. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych, które mogą się okazać bardzo pomocne w codziennym życiu czy prowadzeniu firmy.

Niezależnie od tego, czy skierowane do klientów indywidualnych, czy do firm, są chwalone przez naszych Klientów. Netia w swoim portfolio ma sporo nietypowych rozwiązań. Sprawdź sam co możemy zaproponować, oprócz naszych sztandarowych usług (szybki internet, nawet do 900 Mb/s i Telewizja Osobista).

  1. Bezpieczny internet

Jest to nasza najpopularniejsza usługa, która naszym zdaniem powinna się znaleźć na każdym urządzeniu z dostępem do internetu u naszych klientów (licencje można wykorzystać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, w tym smartfonach). Aby Was o tym przekonać, oferujemy usługę Netia Bezpieczny Internet w prezencie przez 2 miesiące do każdego nowego dostępu do internetu. Po okresie darmowym, z usługi można korzystać za jedyne 9.90 zł miesięcznie (albo zrezygnować). Rezygnować z Bezpiecznego Internetu jednak nie warto, bo usługa ta zapewnia ochronę przed atakami hakerskimi, wirusami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci i pozwala chronić (często dla nas osobiście bezcenne) dane.

Bezpieczeństwo gwarantujemy razem z firmą F-Secure, która jest jednym z liderów światowego rynku antywirusów i systemów zabezpieczających komputery.

  1. Muzyka dla firm

O tej usłudze Muzyka dla firm koniecznie powinni się dowiedzieć wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcą muzycznie umilać czas swoim klientom, nie płacąc jednocześnie (sięgających nawet kilkuset złotych) opłat na rzecz ZAIKS, STOART, ZPAV i innych organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (OZZ).

Aby uniknąć opłat na rzecz OZZ wystarczy wykupić dostęp do usługi Netia Muzyka dla firm (29,90 zł netto miesięcznie a przez pierwszych 6 miesięcy za darmo!), a potem zalogować się do aplikacji. Co więcej, muzyka oferowana z ramach tej usługi jest nie tylko zwolniona z opłat, ale też dobrana do profilu danego biznesu! O dobór repertuaru spośród tysięcy utworów dbają specjaliści od audiomarketingu. Jakby tego było mało, na każdy dzień można wybrać zupełnie inną playlistę!

  1. Pomoc w domu i w biurze

Z kolei usługą Netia Pomoc w domu (lub Pomoc w biurze) powinny się zainteresować wszystkie osoby, które nie znają się na…wszystkim;) Każdemu przecież kiedyś (po upływie gwarancji) zepsuła się kiedyś pralka, komputer lub zaciął klucz w zamku. Z Netią żadne usterki nie są straszne! Nasi zaufani fachowcy, tacy jak elektrycy, dekarze, stolarze, hydraulicy, ślusarze oraz serwisanci sprzętów komputerowych, AGD i RTV, będą na każde Twoje zawołanie! Nie musisz się już niczym martwić – bierzemy to wszystko na siebie. Usługa jest bezcenna, dlatego nie można jej kupić. Dodajemy ją gratis lojalnym klientom (wybrane oferty oferty „utrzymaniowe”).

  1. ePrawnik

Z kolei specjalnie z myślą o mniejszych firmach wprowadziliśmy do oferty usługę ePrawnik. W jej ramach, szybko i profesjonalnie uzyskasz pomoc ekspertów prawnych, czy podatkowych. Wystarczy zadzwonić, a już podczas rozmowy poznasz rozwiązanie swojego problemu. To wszystko już za 19,90 zł netto miesięcznie!

  1. Bezpieczna firma

Dostajesz kamerę, podłączasz ją do prądu i internetu. Instalujesz aplikację i już masz usługę Netia Bezpieczna firma. Włączasz aplikację w telefonie i widzisz obraz z kamery. W wysokiej jakości, na żywo, bez przerwy. Taki własny całodobowy monitoring. Masz na oku całą firmę, możesz dodatkowo zadbać o jej bezpieczeństwo. Możesz mieć także cały personel pod kontrolą. Funkcja wykrycia ruchu pozwala wysłać sms lub powiadomienie na email, gdy zjawi się nieproszony gość. To wszystko już od 29,90 zł miesięcznie, a pierwszy miesiąc za 1 zł!


Powiązane artykuły