content="summary_large_image">
KSW 44 The Game – obejrzyj transmisję z gali

KSW 44 The Game – obejrzyj transmisję z gali

Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018, w Ergo Arenie w Gdańsku, odbędzie się Gala KSW 44 The Game. Płacąc mniej niż za jeden bilet do kina będziecie mogli zobaczyć aż dziewięć znakomitych walk MMA, w tym walkę wieczoru: Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski!

Zacznijmy od najbardziej emocjonującej części – walki wieczoru. W klatce zmierzy się Mariusz Pudzianowski, pięciokrotnie najsilniejszy człowiek świata oraz Karol Bedorf, najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW. To wyczekiwane starcie w historii polskiego MMA!

W wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst, Japończyk o brazylijskich korzeniach i Marian Ziółkowski, polski zawodnik wagi lekkiej.

Starcie Michała Materli z Martinem Zawadą to pojedynek dwóch weteranów świata MMA. Obaj zadebiutowali już w roku 2003 r. Ale dopiero po piętnastu latach spotkają się w klatce. Jak zakończy się walka dwóch legend?

Na ringu zobaczymy również Tomasza Oświęcimskiego. Po udanym debiucie w 2017 r., zmierzy się z młodym Erko Jun, gwiazdą sportów siłowych oraz jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych i kulturystów w Europie.

Podczas wieczornej gali zobaczymy także Filipa Wolańskiego, który zmierzy się z Danielem Torres, Gracjana Szadzińskiego z Paulem Redmondsem. Do walki staną również Chris Fields z Wagnerem Prado oraz Sebastian PrzybyszDawidem Gralką.

Dostęp do Gali KSW 44 The Game można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera. Do 8 czerwca dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu Gali – 39,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

 

Kolejność walk:

Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz

Łukasz Rajewski vs. Leo Zulić 

Wagner Prado vs. Chris Fields

Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond

Filip Wolański vs. Daniel Torres

Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun

Michał Materla vs. Martin Zawada

Kleber Koike Erbst vs. Marian Ziółkowski

Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski

bgimage