content="summary_large_image">
Lipiec z Netią VOD – premiery oraz nowości filmowe

Lipiec z Netią VOD – premiery oraz nowości filmowe

Uwaga, Uwaga! Zapraszamy na premierę filmu „Podatek od miłości”, który już od dziś dostępny jest w Netia VOD. A oprócz tego, znajdziecie tam również kilka innych lipcowych nowości 😊

Zacznijmy od naszej wyjątkowej premiery. Film „Podatek od miłości” przedstawia historię pewnej surowej urzędniczki Klary. Główna bohaterka ściga domniemanego oszusta podatkowego – Mariana, który przez dobre serce oraz beztroskę popadł w kłopoty podatkowe. Para od samego początku jest na siebie skazana, ale niekoniecznie jest z tego powodu zadowolona. Ale podobno „kto się czubi ten się lubi”? 😊

A wśród nowości znajdziecie również:

  1. „Maria Callas”

Film biograficzny przedstawiający życie słynnej śpiewaczki operowej XX w. Produkcja zawiera liczne wywiady i filmy z jej prywatnego życia m.in. z jej mężem Giovannim Battistą Meneghinim oraz z Arystotelesem Onassisem, jej późniejszym partnerem i wielką miłością. Jest to idealna propozycja dla miłośników artystki oraz opery.

 

  1. „Amerykańska baśń”

Gitty, 11-letnia dziewczynka odkrywa, że jej ojciec przetrzymuje bogatego mężczyznę, aby zachować rodzinną farmę. Bohaterka stoi przed trudnym wyborem - pomóc mężczyźnie czy chronić rodzinę.

 

  1. „K.O”

Antoine Leconte jest zarozumiałym szefem jednego z kanałów telewizyjnych, który uwielbia dominować. Po jednym z wyjątkowo stresujących dni zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje przytomność, okazuje się, że nic nie jest takie, jak przed wypadkiem.

 

  1. „Nocne Łodzie”

Helena i Jakov to para emerytów, którzy mieszkają w domu spokojnej starości. Pewnego dnia zakochują się w sobie i postanawiają uciec i zmienić swoje doczesne życie. Zamiast smutnej codzienności wybierają… miłość.

 

  1. „Madame”

Za namową swojej pracodawczyni, pokojówka udaję na wyprawianym przyjęciu hiszpańską arystokratkę.

 

  1. „Pomiędzy słowami”

Film Urszuli Antonik opowiadający o 28-letnim prawniku Michale, który pracuje i mieszka w Berlinie, ale jest z pochodzenia Polakiem. Ma dobre i wystawne życie. Pewnego dnia przyjeżdża do niego w odwiedziny ojciec, którego nigdy nie poznał, myśląc, że ten nie żyje.

 

W trwającym sezonie ślubnym serdecznie polecamy również film „Żona czy mąż?”, w którym główni bohaterowie - małżeństwo Andrea i Sofia - w wyniku niewiarygodnego eksperymentu zamieniają się ciałami. Jak teraz będzie wyglądać ich wspólne życie?

 

A od poniedziałku, 16 lipca dostępna będzie zakładka VOD Polecane, a w niej filmy dla dzieci:

„Rock Dog pies ma głos”, „Asteriks i Obeliks Osiedle Bogów”, „Wilk w owczej skórze” oraz polskie produkcje: „Totem”, „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”, „Porady na zdrady” oraz „Wszystko albo nic”.

 

bgimage