content="summary_large_image">
Wiosenny sezon biegowy z Runmageddonem rozpoczęty

Wiosenny sezon biegowy z Runmageddonem rozpoczęty

W maju runmageddonowe drużyny Netii zaatakowały dwie trasy na mapie Polski – w Trójmieście i  w Warszawie. Obie drużyny przebiegły po 6 km pokonując po 30 różnych przeszkód.

Warszawska drużyna „Netia Speed 3” w składzie: Anna Stykowska, Paweł Wojdak, Grzegorz Stykowski, Paweł Rychcik, Karolina Tandecka, Michał Zarzycki, Magda Pleszczyńska, Dominik Tutaj, Bernard Gawryszewski, Roksana Olejniczak i Jacek Zapytowski zawalczyła na trasie Twierdzy Modlin zmagając się z morderczą trasą i klasycznie już – z wodnymi i błotnymi przeszkodami.

Dla mnie to drugi bieg. Był tak samo fantastyczny, jak ten pierwszy. Runmageddon to współpraca, koleżeństwo i moc! Każdy mierzył się z samym sobą, bo z koleżankami i kolegami z Netii nie rywalizuje się, a współpracuje – komentuje Paweł Rychcik. ­– Ten dystans nazywany jest REKRUT i jest stworzony dla takich zwierzaków korporacyjnych jak my.

Niesamowite przeżycie. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział. Myślę nad kolejnym startem. Może to być początek fajnej przygody – dodaje Magdalena Pleszczyńska.

 Netiową drużynę w Trójmieście reprezentowali przedstawiciele sprzedaży KA, Corpo i SME oraz departamentu realizacji usług: Daniel Sech, Mateusz Makowski, Agnieszka Grabińska, Łukasz Kozakowski, Adam Czerniawski, Grzegorz Skoczek i Piotr Falkiewicz. Znaczna część trasy przebiegała plażą nad Zatoką Gdańską, więc nasza drużyna musiała się mierzyć z licznymi przeszkodami umieszczonymi w nieciepłej wodzie Zatoki.

U wszystkich uczestników liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i chęć sprawdzenia swoich możliwości – komentuje Piotr Falkiewicz.

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

 Runmageddon2018.jpg

31168851_1700959956617665_5358765196967936000_o.jpg

 

 

bgimage