facebook web
Okno otwarte prezentem na dzień dziecka od Netii

Okno otwarte prezentem na dzień dziecka od Netii

Z okazji dnia dziecka w oknie otwartym Telewizji Osobistej pojawi się aż 11 kanałów z dwóch pakietów – Młodsze Dzieci i Starsze Dzieci.

Przez cały czerwiec Klienci Netii otrzymają dostęp do kanałów dla dzieci z dwóch pakietów. Najmłodsi znajdą coś dla siebie na takich kanałach, jak MiniMini+, BBC CBeebies, Nick JR, Boomerang, Top Kids HD, Baby TV, Duck TV HD. Są to kanały z pakietu Młodsze dzieci. Dzieci w wieku szkolnym będą mogły oglądać bezpłatnie część oferty pakietu Starsze dzieci. Netia, wspólnie z nadawcami, postanowiła zaprezentować w Telewizji Osobistej Cartoon Network, teleTOON+ HD, Nickelodeon Polska oraz Nickelodeon HD.

MiniMini+ (pozycja 99) jest kanałem przeznaczonym dla dzieci w wieku 2-6 lat. Oferuje bezpieczne programy bez przemocy oraz naukę przez zabawę. To również edukacyjne produkcje własne, powstałe we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz wyjątkowa Rybka MiniMini będąca przyjaciółką wszystkich maluchów. Dzieci znajdą tu programy ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak: „Oktonauci”, „Wissper”, „Peppa” czy „Bob Budowniczy”. BBC CBeebies (pozycja 101) przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 7 roku życia. Program przez całą dobę nadawany jest z polskim dubbingiem. Nick JR (pozycja 102) to polskojęzyczna wersja amerykańskiego kanału dziecięcego Nick Jr. Całodobowa oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Na kanale można obejrzeć m.in: „Dora poznaje świat”, „Wspaniałe zwierzaki” oraz „Fifi niezapominajka”. Boomerang (pozycja 103) nadaje programy dla dzieci powyżej 6 roku życia. Można na nim znaleźć klasyczne seriale wytwórni Hanna-Barbera, Warner Bros. oraz MGM. Klasyczne bajki, takie jak „Denver” czy „Sabrina”, można obejrzeć na kanale Top Kids HD (pozycja 107). Baby TV (pozycja 104) to kanał telewizyjny z własnymi produkcjami, przeznaczony dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym. Stacja Duck TV HD (pozycja 105) skierowana jest do najmłodszych dzieci w wieku do 3 lat oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje filmy animowane.

Dla trochę starszych dzieci przygotowane zostały 4 kanały. Cartoon Network (pozycja 112) to klasyczny program emitujący najpopularniejsze filmy animowane na świecie oraz seriale. teleTOON+ HD (pozycja 113) to program dla dzieci w wieku szkolnym od 6 do 12 lat. Kanał stawia na rozrywkę, zabawę, przygodę oraz humor we własnych produkcjach oraz serialach i filmach z największych światowych wytwórni. Nickelodeon HD (pozycja 116) jest klasycznym amerykańskim kanałem dla dzieci i młodzieży, a Nickelodeon Polska (pozycja 114) jest jego polską wersją.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Okno otwarte prezentem na dzień dziecka od Netii.docx
foto.jpg


Powiązane artykuły