facebook web
Jeszcze więcej sportu i męskiej rozrywki w Telewizji Osobistej Netii

Jeszcze więcej sportu i męskiej rozrywki w Telewizji Osobistej Netii

Netia rozszerzyła ofertę o nowe kanały sportowe i erotyczne. Rozbudowany pakiet „Sport i Emocje” zawiera aż 25 kanałów, w tym aż 21 w HD. Z okazji premiery, wszystkie nowe kanały (np. nSport+, Hustler TV) będą dostępne w tzw. oknie otwartym.

Kupując „Sport i Emocje Plus” abonenci uzyskają dostęp do 9 nowych kanałów sportowych i erotycznych w standardzie HD i SD oraz 16 dotychczasowych kanałów pakietu „Sport i Emocje. Z powodu decyzji nadawcy o wycofaniu się z polskiego rynku, z oferty znika natomiast kanał Real Madrid.

W wysokiej rozdzielczości dostępne będę: nSport+, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Adventure, E-SPORT i Motowizja. W jakości SD będą następujące kanały dla dorosłych: Blue Hustler, Hustler TV i Private TV.

„Sport i Emocje Plus” wchodzi do oferty Telewizji Osobistej 23 czerwca br. Przez pierwszy miesiąc od premiery wszystkie nowe kanały z tego pakiety będą dostępne dla wszystkich użytkowników Telewizji Osobistej bez dodatkowych opłat (tzw. okno otwarte).

nSport+ to kanał pozwalający poznać różnorodną ofertę sportową. Dla fanów żużla: na wyłączność PGE Ekstraliga - Najlepsza Żużlowa Liga Świata; futbol na najwyższym poziomie: wybrane mecze UEFA Champions League, UEFA Europa League; a także Liga Mistrzów Piłki Ręcznej EHF oraz PGNiG Superliga, Cavaliada, autorskie magazyny i reportaże.

Adventure jest polskim kanałem telewizyjnym premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej. Program nadaje programy łowieckie, wędkarskie, wspinaczkowe, podróżnicze oraz te, które są poświęcone sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom.

E-SPORT to pierwsza w Polsce telewizja dla graczy nadająca 24 godziny na dobę. Można tam znaleźć transmisje z turniejów, relacje i najważniejsze informacje.

Całodobowa Motowizja oferuje programy motoryzacyjne z różnych kategorii: zarówno te dotyczące legend motoryzacji i klasycznych samochodów, jak i sportów motorowych, tuningu i driftu.

Polsat Sport News HD to kanał o profilu informacyjno-sportowym. W jego ramówce znajdą się serwisy informacyjne i publicystyczne.

Polsat Sport Fight to kanał o boksie i mieszanych sztukach walki. Można na nim oglądać m.in. gale boksu zawodowego HBO i Polsat Boxing Night i gale KSW i MMA Attack.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Jeszcze więcej sportu i męskiej rozrywki w Telewizji Osobistej Netii.docx
grafika.jpg


Powiązane artykuły