facebook web
Nowe okno otwarte na powrót do szkoły

Nowe okno otwarte na powrót do szkoły

Od 1 września aż do końca listopada potrwa nowe okno otwarte kanałów Viasat w Telewizji Osobistej Netii. Z tej propozycji ucieszą się wszyscy widzowie, którzy – bez względu na wiek – wciąż są głodni wiedzy m.in. o historii, przyrodzie czy podróżach.

W nowym oknie otwartym, które startuje 1 września i zakończy się dopiero 31 listopada, pojawią się trzy kanały należące do Viasat. Są to Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature.

Polsat Viasat History HD (kanał 54) jest kanałem o tematyce historycznej dostępnym na rynku polskim od 2004 roku. Wśród całodobowej emisji nadawane są programy, które przedstawiają sylwetki historycznych postaci oraz historię wojskowości, wynalazków, gospodarki, a także popkultury. Rzetelne informacje i ciekawostki historyczne można znaleźć w kilku programach, m.in. na „Zakazanej historii”, „Muzeum pełnym tajemnic” i „Odlotowych wynalazkach”.

Polsat Viasat Explore HD (kanał 76) w swojej ramówce posiada programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce przyrodniczo-podróżniczej, łowiecko-wędkarskie, przygodowe, kryminalistyczne, oraz motoryzacyjne. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy nowych technologii oraz e-sportu. Kanał oferuje m.in. takie programy jak: „Wędkarskie pojedynki”, „Mistrzowie drewna” i „Nacja innowacji”.

Polsat Viasat Nature (kanał 38) jest całodobowym kanałem o tematyce przyrodniczej, dostępnym na polskim rynku od 2010 roku. Kierowany jest do całej rodziny. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy przyrodnicze, przygotowane i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. Można na nim oglądać m.in. „Weterynarzy z afrykańskiego buszu”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Nadchodzi tornado” oraz „Najdziksze miasto Alaski”.

Telewizja Osobista Netii to obecnie aż 209 kanałów w tym 117 w HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Przy zakupie oferty na warunkach aktualnych promocji można otrzymać wyjątkową usługę o nazwie Giganagrywarka (umożliwia m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift) oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

Nowe okno otwarte na powrót do szkoły.docx
okno wrzesien.jpg


Powiązane artykuły