facebook web
Netia VoD: 50 filmów za darmo!

Netia VoD: 50 filmów za darmo!

Netia robi atrakcyjny prezent wszystkim użytkownikom Telewizji Osobistej. Aż do 2 stycznia w aplikacji Netia VoD na wszystkich Netia Playerach dostępnych jest aż 50 filmów w ramach świątecznego prezentu od operatora.

Netia robi świąteczny prezent dla wszystkich swoich Klientów korzystających z Telewizji Osobistej. W udostępnionej kilka tygodni temu aplikacji Netia VoD na Netia Playerach operator udostępnił za darmo (w zakładce PREZENTY) aż 50 filmów i bajek.

W czasie trwania promocji (od 28 listopada 2017 do 2 stycznia 2018 r.) każdy użytkownik Netia Playera może obejrzeć dowolny film, który jest objęty promocją, dowolną ilość razy.

Promocja dotyczy wszystkich użytkowników Netia Playerów. Lista wszystkich 50 filmów dostępnych w promocji poniżej.

 1. „2 Dni W Nowym Jorku”
 2. „2 Dni W Paryżu”
 3. „72 Godziny”
 4. „80 Milionów”
 5. „Baby Są Jakieś Inne”
 6. „Benek Brawura I Czerwone Taksówki”
 7. „Bilet Na Księżyc”
 8. „Chce Się Żyć”
 9. „Córki Dancingu”
 10. „Delfin Plum”
 11. „Disco Robaczki”
 12. „Facet (Nie)Potrzebny Od Zaraz”
 13. „Ja, Frankenstein”
 14. „Karol, Który Został Świętym”
 15. „Królowie Życia”
 16. „Kumba”
 17. „Mały Książę”
 18. „Mamuśka i Inni Pomyleńcy W Rodzinie”
 19. „Mniam!”
 20. „Nasze Zwariowane Angielskie Wakacje”
 21. „Nie Ma Jak Święta”
 22. „Niebo Nad Saharą”
 23. „Odrobina Nieba”
 24. „Ogniem I Mieczem”
 25. „Panie Dulskie”
 26. „Pokaż Kotku Co Masz W Środku”
 27. „Polowanie Na Prezydenta”
 28. „Pożądanie”
 29. „Psi Muszkieterowie Ratują Święta”
 30. „Ratujmy Mikołaja!”
 31. „Renifer Niko Ratuje Brata”
 32. „Renifer Niko Ratuje Święta”
 33. „Roman Barbarzyńca”
 34. „Ryś I Spółka”
 35. „S.W.A.T. - Mordercza Gra”
 36. „Sin City 2: Damulka Warta Grzechu”
 37. „Soul Kitchen”
 38. „Stefan Malutki”
 39. „Stulatek, Który Wyskoczył Przez Okno I Zniknął”
 40. „Święta Marzeń”
 41. „Święta Z Pazurem”
 42. „Święty Interes”
 43. „U Pana Boga Za Miedzą”
 44. „Układ Zamknięty”
 45. „Vicky Cristina Barcelona”
 46. „Yuma”
 47. „Zagubieni W Słońcu”
 48. „Zambezia”
 49. „Złote Święta”
 50. „Żona Do Podziału”

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Załączniki

VOD_wprezencie_baner_PR.png
Netia VoD 50 filmów za darmo.docx


Powiązane artykuły