facebook web
KSW 44 The Game – transmisja dostępna również w Netii

KSW 44 The Game – transmisja dostępna również w Netii

W sobotę, 9 czerwca 2018, w Ergo Arenie w Gdańsku, odbędzie się Gala KSW 44 The Game. Zaplanowano aż dziewięć znakomitych walk. Transmisję wydarzenia będzie można obejrzeć wykupując dostęp w aplikacji PPV na Netia Playerach.

Walką wieczoru będzie długo wyczekiwane starcie w historii polskiego MMA: w klatce zmierzy się Mariusz Pudzianowski, pięciokrotnie najsilniejszy człowiek świata oraz Karol Bedorf, najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW.

Wśród walk 44 gali KSW będzie też m.in. starcie Michała Materli z Martinem Zawadą. To pojedynek dwóch weteranów świata MMA. Obaj zadebiutowali już w roku 2003 r. jednak dopiero po 15 latach spotkają się w klatce.

Kolejność walk:

Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz

Łukasz Rajewski vs. Leo Zulić 

Wagner Prado vs. Chris Fields

Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond

Filip Wolański vs. Daniel Torres

Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun

Michał Materla vs. Martin Zawada

Kleber Koike Erbst vs. Marian Ziółkowski

Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski

 Dostęp do Gali KSW 44 The Game w Netii można zamówić poprzez aplikację PPV, która dostępna jest w menu głównym Netia Playera – multimedialnego dekodera TV Netii. Do 8 czerwca dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu Gali – 39,90 zł. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale 500.

Więcej informacji o 44 gali KSW The Game znajduje się po tym adresem: www.kswmma.com

 

O Netii

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji


Załączniki

Netia_KSW 44 The Game_ zobacz transmisję z gali.docx
Grafika.jpg


Powiązane artykuły