facebook web
Nowy serwis VOD w Netii

Nowy serwis VOD w Netii

Netia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD). W nowym Netia VOD można łatwiej i szybciej przeszukiwać coraz bogatszą bibliotekę wideo, która poszerzyła się m.in. wybrane treści emitowane na linearnych kanałach tematycznych – aż 900 pozycji w 20 kategoriach, do których dostęp mają poszczególni abonenci.

Użytkownicy Netia Playerów już od pierwszego spojrzenia zauważą znaczące zmiany w interfejsie użytkownika nowej aplikacji Netia VOD. Teraz stała się ona zdecydowanie ładniejsza i przyjemniejsza w użyciu, a przeglądanie treści dodatkowo ułatwia wyszukiwarka.

Oprócz tego nowa aplikacja Netia VOD to:

- istotnie bogatsza biblioteka płatnych pozycji wideo,

- darmowe treści VOD (treści emitowane w linearnych kanałach tematycznych, które ma wykupiony dany Abonent)

- przegląd wszystkich danych konta i transakcji w jednym miejscu

- kody rabatowe

- treści zidentyfikowane jako „dla dorosłych” dostępne wyłącznie po wprowadzeniu kodu kontroli rodzicielskiej.

Nowa aplikacja dostępna jest na urządzeniach Netia Player 1.5 i 2.0. Już wkrótce funkcjonalność aplikacji na Netia Player 1.0 zostanie rozszerzona o obsługę voucherów oraz zostanie dodana sekcja dla dorosłych zabezpieczona kodem PIN.

Dodatkowo, Netia przygotowała z tej okazji dedykowaną zakładkę na dekoderze z filmami w specjalnych cenach.

O Netii

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Cyfrowy Polsat. Dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do Internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.


Załączniki

Grafika.jpg
IP_Nowy serwis VOD w Netii.docx
Grafika.png


Powiązane artykuły