Moc nowości w ofercie Netii

Moc nowości w ofercie Netii

Od dziś (2 listopada) w ofercie Netii pojawił się szereg mocnych nowości ofertowych. Na najgorętszy okres świąteczno-noworoczny Netia przygotowała m.in. oferty Black Weeks i Black Weeks Premium, dzięki którym można zaoszczędzić ponad 80 zł miesięcznie. Z kolei użytkownicy pakietów, przenosząc do Netii numer komórkowy, przez 6 miesięcy skorzystają z usługi za darmo, zachowując w tym okresie możliwość rezygnacji bez konsekwencji. 

Oprócz nowej opcji prędkości (do 2 Gb/s), o której więcej w tej informacji prasowej, od listopada w ofercie Netii klienci znajdą wiele nowych ofert promocyjnych, zarówno usług dostępu do internetu, jak i pakietów z TV, Disney+, czy sportem premium (Eleven Sports, Polsat Sport Premium), a także usług telefonii komórkowej.

Nowa gama ofert o nazwie „Nieziemska rozrywka” w stosunku do poprzedniej, to m.in. wspomniana już taryfa do 2 Gb/s. Zmianie uległy też m.in. ceny pakietów z dostępem do serwisu Disney+. Przykładowo światłowód do 600 Mb/s z dostępem do Disney + kosztuje w Netii jedynie 70 zł miesięcznie (z TV w wariancie M 4K +15 zł/mies.). Dla porównania, rynkowa cena samego dostępu do Disney+, to aktualnie 37,99 zł miesięcznie.

Klienci mogą też wybrać nową ofertę z umową na 12 miesięcy (np. internet do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie, czy pakiet z telewizją M 4K za 75 zł miesięcznie; po 12 miesiącach cena internetu wzrasta o 10 zł miesięcznie). Analogiczne oferty z umową na czas nieokreślony kosztują odpowiednio 70 zł i 95 zł miesięcznie.

Black Weeks – szybciej, taniej, bardziej premium

Łowców oszczędności najbardziej ucieszy z pewnością powrót ofert Black Weeks, w ramach których szybszy internet jest dostępny w cenie tego o niższej przepływności. Dzięki temu dostęp w technologiach światłowodowych w opcji do 600 Mb/s można teraz mieć za 50 zł miesięcznie, a taryfę do 1 Gb/s już za 60 zł miesięcznie. A do tego aż 3 miesiące gratis! Pakiet z TV w wariancie M 4K to dodatkowo jedynie 15 zł miesięcznie.

Kandydatem do miana bestsellera jest niewątpliwie nowy zestaw Black Weeks Premium w cenie 99 zł miesięcznie (1. miesiąc gratis). W skład zestawu wchodzi: dostęp do internetu w technologiach światłowodowych do 600 Mb/s, telewizja M 4K, Polsat Sport Premium z Eleven Sports oraz Disney+. Rynkowa cena łączna składowych tego zestawu, to ok. 180 zł miesięcznie, zatem w okresie zobowiązania (24 miesiące), skorzystanie z Netia Black Weeks Premium pozwoli zaoszczędzić ponad 1800 zł.

Usługi mobilne - 6 miesięcy na darmowe testowanie

Kolejną nowością jest możliwość bezpłatnego testowania usług komórkowych z dostępem do najnowocześniejszej sieci 5G (działa na bazie infrastruktury operatora sieci Plus). Zasada testu jest niezwykle prosta. Klienci, którzy zdecydują się na przedłużenie lub zawarcie nowej umowy na co najmniej dwie usługi - internet z TV, i przeniosą do Netii swój numer komórkowy z innej sieci otrzymają aż 6 miesięcy abonamentu gratis! Co więcej, w tym okresie klient może bez konsekwencji zrezygnować w usługi mobilnej. W przypadku dokupienia usługi komórkowej do stacjonarnego dostępu do internetu, na pierwszy przeniesiony numer klient otrzyma 3 miesiące gratis, a na drugi i kolejny numer aż 6 miesięcy abonamentu gratis.

O Netii:

Netia jest jednym z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, częścią Grupy Polsat Plus. Na bazie nowoczesnej, wydajnej infrastruktury i dzięki wysokim kompetencjom zespołu pracowników, dostarcza klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom kompleksowe usługi komunikacyjne oraz multimedialne on-line.

Klienci biznesowi znajdą w ofercie Grupy Netia m.in. najwyższej jakości usługi dostępu do internetu, transmisji danych, komunikacji głosowej, komunikacji zintegrowanej oraz szereg zaawansowanych rozwiązań ICT (NetiaNext), opracowanych z myślą o usprawnieniu procesów i zwiększeniu efektywności.

Netia jest też jednym z czołowych dostawców rozwiązań chmurowych w Polsce oraz właścicielem 5 Data Center zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i okolicach. Zapewnia też pełną gamę rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, z Security Operation Center (SOC) włącznie.

Załączniki

KV Black Weeks Notka prasowa