facebook web
Internet na sieci Orange bez opłaty za utrzymanie łącza

Internet na sieci Orange bez opłaty za utrzymanie łącza

Normalnie na tradycyjnych (miedzianych) łączach Orange Polska (oferty o prędkości maksymalnej do 80 Mb/s), kupując sam internet trzeba dopłacić za utrzymanie łącza i to ponad 20 zł co miesiąc. Inaczej jest w nowych ofertach Netii na sieci Orange. Cena jest jedna za wszystko i wynosi 49,90 zł miesięcznie.

Do internet można jednocześnie dokupić m.in. atrakcyjne taryfy mobilne oraz Telewizję Osobistą.

Bardzo dobrze wygląda pakiet z telefonem mobilnym. No Limit z transferem 4 GB kosztu oraz internet stacjonarny kosztuje razem atrakcyjne 69,90 zł. Dodatkowo można zakupić m.in. Telewizję Osobistą, której ceny zaczynają się od 35 zł miesięcznie. Świetnym wyborem będzie też Multiroom, który kosztuje zaledwie 10 zł miesięcznie. 

Podobny wariant dostępu do internetu przygotowaliśmy w ofercie dla małych firm. Jej koszt to koszt 39,90 zł netto miesięcznie.

W ofercie dla firm do internetu stacjonarnego polecamy jedną z atrakcyjnych taryf mobilnych. Możecie wybierać z takich wariantów:

  • 2 karty SIM ze 100 minutami oraz 0,5 GB za 1 zł/mies. przez 24 miesiące
  • No Limit z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich krajowych sieci oraz 1 GB internetu za 14,90 zł
  • No Limit na połączenia krajowe, SMSy i MMSy oraz 6 GB internetu za 24,90 zł

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu telewizji w dwóch wariantach: Pakiet Publiczny za 29,90 zł lub Telewizji Osobistej od 35 zł miesięcznie (ceny netto).


Powiązane artykuły