facebook web
 “Dla Pieniędzy” oraz “Historia bez cenzury”. Co łączy ich z Netią?

“Dla Pieniędzy” oraz “Historia bez cenzury”. Co łączy ich z Netią?

Przed wami ostatnie już zestawienie materiałów przygotowanych przez Youtuberów, których inspiracją była nasza niezmienna oferta (Internet+ tv za 49.90 zł).  Zapraszamy do obejrzenia filmów przygotowanych przez “Dla Pieniędzy” oraz “Historia bez cenzury”.

Warto przypomieć sobie, jakie były w Polsce ceny w latach 90-tych. Youtuber “Dla Pieniędzy” postanowił to sprawdzić. Za korzystanie z telefonu komórkowego trzeba było zapłacić 0,60 gr za jednego smsa oraz 2,40 za minutę połączenia, bez sekundowego naliczania. Korzystanie z Internetu również wiązało się z dużymi kosztami. Podczas połączenia z siecią, nie było możliwości rozmowy telefonicznej, a co 3 minuty naliczany był impuls na kwotę 29 gr. Modem pozwalał na serfowanie po sieci z szybkością 56 kb/s, co sprawiało, że koszt dziennego korzystania z Internetu mógł wynieść nawet 50 zł.

W dzisiejszych czasach wybierając naszą sztandarową ofertę: Internet + Tv, za 49.90, niezmiennie przez cały okres trwania umowy, możesz korzystać z Internetu bez żadnych ograniczeń, w zestawie jest również telewizja 😊

DlaPieniędzy_1.png

Youtuber przygotował również drugi materiał, w którym podpowiada jak zarobić na reklamie w Internecie. Szukacie dobrych zarobków? Zapraszamy do obejrzenia!

DlaPieniedzy_2.png

Jeżeli lubicie historię i chcecie wiedzieć, jakie mogą być skutki braku porozumienia, zapraszamy do obejrzenia odcinka na temat Libero Veto. Youtuber „Historia bez cenzury” przygotował naprawdę świetny materiał!

Historia_bez_cenzury_netia.png

W Netii macie 100 proc. gwarancję, ze nikt w trakcie trwania waszej umowy nie powie „Veto!” i podwyższy cenę pakietu, bowiem nasza oferta jest niezmienna przez cały okres trwania umowy. W ramach aktualnie dostępnej promocji otrzymasz Internet 100 Mbit/s oraz 57 kanałów, tym 28 HD. Dodatkowo w pakiecie – bez dodatkowych kosztów miesięcznych – dostępne są wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak: Netia Player, czyli multimedialny dekoder, umożliwiający korzystanie z aplikacji VOD oraz router WiFi, dzięki któremu bez kabli podłączysz się do Internetu.  

Więcej informacji: http://uslugi.netia.pl/niezmienny


Powiązane artykuły