facebook web
Niezmienna oferta Netii niezmiennie inspiruje Youtuberów

Niezmienna oferta Netii niezmiennie inspiruje Youtuberów

Naszych spotów reklamowych nie zobaczycie już w TV, ale Internet , w tym YouTube, nie zapomina. Zobaczcie filmiki trzech kolejnych youtuberskich ekip (“5 sposóbów na…”, “AbstarchujeTV” oraz “SprytneBabki “) zainspirowanych naszą - nadal dostępną - niezmienną ofertą.

Wyobrażacie sobie życie bez Internetu? My też nie, choć dopiero Sprytne Babki uświadamiają nam, jak naprawdę z niego korzystać. Obejrzyjcie zestawienie nieznanych internetowych sztuczek: Monia ma coś specjalnego dla fanów pilotowania samolotu (bez konieczności kupowania drogich gier), Madzia pokazała nie wszystkim znane możliwości Google, a Natka Google Maps. Natomiast Marta i Martini podzieliły się ciekawymi funkcjami na Instagramie

sprytne babki.png

Rzuciliśmy ciekawe wyzwanie Youtuberowi „5 sposobów na”. Sztaba, Abi, Primosz, Arczi i Klamer sprostali temu zadaniu. Przygotowali filmik, w którym pokazują pięć gadżetów za 49.90 zł, tak jak oferta: Internet + telewizja w Netii! Zobaczcie sami!

5 sposobów na.png

“Czy ten tatuaż coś znaczy?” “Wszytsko w porządku?” “Z kim piszesz?” oraz po raz dziesiąty: “Ile słodzisz?”. AbstrachujeTV przedstawili te najbardziej irytujące i najczęściej powtarzane każdego dnia 😊

abstrachujeTV.png

A do oglądania filmików i skorzystania z przedstawionych porad na pewno przyda się szybki Internet z TV od Netii. W ramach aktualnie dostępnej promocji otrzymasz Internet 100 Mbit/s oraz 57 kanałów, tym 28 HD! Dodatkowo w pakiecie – bez dodatkowych kosztów miesięcznych – dostępne są wszystkie potrzebne urządzenia, takie jak: Netia Player, czyli multimedialny dekoder, umożliwiający korzystanie z aplikacji VOD oraz router WiFi, dzięki któremu bez kabli podłączysz się do Internetu.  

Więcej informacji: http://uslugi.netia.pl/niezmienny


Powiązane artykuły