facebook web
Okna szeroko otwarte w maju

Okna szeroko otwarte w maju

Kolejny miesiąc to nowe okna otwarte w Telewizji Osobistej Netii. Co tym razem jesteśmy w stanie zaproponować? Całkiem sporo a dzięki szerokiemu przekrojowi otwieranych okien, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie…

Każde nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej to coś nowego. Poprzedni miesiąc był gorący dla fanów piłki nożnej, więc udostępniliśmy m.in. pakiet kanałów Eleven. Dzięki temu można było obejrzeć kilka hitowych spotkań ligi hiszpańskiej, w tym derbów Madrytu pomiędzy Realem a Atletico.

O fanach sportu nie zapomnieliśmy również tym razem oferując Polsat Sport (kanał 60), jednak najwięcej do myślenia dały nam dwa eventy: krakowski festiwal kina niezależnego Netia Off Camera oraz legendarny festiwal filmowy w Cannes. Kinomani z pewnością będą zadowoleni z naszych wyborów.

Na początek Kino Polska (140). Jak sama nazwa wskazuje jest to kanał skupiający się na hitowych rodzimych produkcjach, zarówno starych, jak i tych najnowszych. Same ponadczasowe hity, podobnie jak te, które możecie znaleźć na 13 Ulicy (131). Znajdziecie tam seriale i filmy kryminalne nadawane przez 24 godziny na dobę. Miłośnicy science fiction oraz fantasy znajdą coś dla siebie na ScFi Universal (132).

Z okazji francuskiego festiwalu filmowego udostępniamy także kanał TV5Monde (212). Jest to francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Znajdziecie tam nie tylko filmy, ale również masę rozrywki i informacji. W ramach bonusu dorzucamy jeszcze dwa kanały popularno-naukowe, Discovery Channel (45) i Da Vinci Learning (39).

Przy kolejnych oknach otwartych ponownie postaramy się Was mile zaskoczyć! 😊


Powiązane artykuły