facebook web
Chcesz poszerzyć swoje muzyczne horyzonty? Netia Ci w tym pomoże!

Chcesz poszerzyć swoje muzyczne horyzonty? Netia Ci w tym pomoże!

Mamy same dobre informacje. Nasza Telewizja Osobista jest coraz bardziej atrakcyjna. Od 1 czerwca będziemy mieli nowe kanały! Nie możemy doczekać się Waszej reakcji, a pierwsze przesłanki są bardzo pozytywne. Lubicie jazz i muzykę klasyczną? Jeżeli tak bardzo jak my, to mamy dla Was świetną propozycję.

Od 1 czerwca do oferty Telewizji Osobistej dołączają dwa kanały przeznaczone dla prawdziwych melomanów. Nie dość, że oferują obraz najwyższej jakości, to w dodatku dzięki nim będziemy mogli rozkoszować się dźwiękami najwyższej jakości.

Pierwszym z nich jest słynny DJAZZ HD TV. Jest to kanał poświęcony przede wszystkim muzyce jazz, ale znajdziemy tam również dużo soulu, bluesa, gospel, world music czy nawet tango i muzyki brazylijskiej! Wybór naprawdę jest bardzo szeroki, a doświadczeni dziennikarze zaplanowali i dobrali ramówkę w taki sposób, żeby nikt się nie nudził.

Na kanale znajdziecie również transmisje z festiwali muzycznych oraz pojedynczych koncertów. Miłośnicy historii i ciekawostek znajdą coś dla siebie wśród wielu filmów dokumentalnych poświęconych jazzowi. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o fusion, latin, jazzie modalnym czy dixieland? Koniecznie sprawdźcie DJAZZ HD TV i wsiąknijcie na dobre!

Drugim nowym kanałem jest holenderski Brava HD. O ile DJAZZ HD TV poszerzał horyzonty nie tylko o sam jazz, to już Brava specjalizuje się tylko w jednym – w muzyce poważnej. Oprócz wielu programów tematycznych i transmisji z koncertów (m.in. z Royal Opera w Londynie, Teatro Real w Madrycie i La Scali w Mediolanie), znajdziecie tutaj programy poświęcone operze i baletowi.

Jak widzicie nowe kanały to naprawdę świetna sprawa, ale co powiecie na to, że jesteśmy bezkonkurencyjni na polskim rynku? Musicie wiedzieć, że dzięki DJAZZ HD TV i Brava HD, od tej pory mamy w ofercie aż 200 (!) unikalnych kanałów (w tym aż 17 muzycznych!), z których aż 111 (!) jest w HD. Jesteśmy najlepsi 😊


Powiązane artykuły