facebook web
U nas Dzień Dziecka trwa cały czerwiec!

U nas Dzień Dziecka trwa cały czerwiec!

Coraz więcej naszych klientów uważa, że okna otwarte są fajne. Tym razem, z okazji Dnia Dziecka, mogą się o tym przekonań najmłodsi i nieco starsi użytkownicy Telewizji Osobistej. I nie ograniczamy się do jednego dnia.

Z okazji Dnia Dziecka otwieramy na cały czerwiec 10 kanałów dziecięcych z pakietów: Młodsze Dzieci i Starsze Dzieci!

Zacznijmy od prezentacji kanałów z pakietu Młodsze dzieci. MiniMini+ (pozycja 99) przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2-6 lat. Znajdziecie na nim bezpieczne programy bez przemocy oraz takie, które oferują naukę przez zabawę. MiniMini+ to także produkcje własne, powstałe we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi oraz wyjątkowa Rybka MiniMini będąca przyjaciółką wszystkich maluchów i przewodniczką po bajkowym świecie kanału. Dzieci znajdą tu programy ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak: "Oktonauci", "Wissper", "Peppa" czy "Bob Budowniczy". Brytyjski BBC CBeebies (pozycja 101) jest nadawany przez całą dobę z polskim dubbingiem. Dzieci od 2 do 7 roku życia mogą na nim obejrzeć bajki i ciekawe programy. Nick JR (pozycja 102) to polskojęzyczna i całodobowa wersja amerykańskiego kanału dziecięcego Nick Jr. Na kanale można obejrzeć tak świetne pozycje, jak m.in: "Dora poznaje świat", "Wspaniałe zwierzaki" oraz "Fifi niezapominajka". Boomerang (pozycja 103) przeznaczony jest dla dzieciaków powyżej 6 roku życia. Razem z rodzicami mogą oglądać na nim klasyki z wytwórni Hanna-Barbera, Warner Bros. oraz MGM. Klasyczne bajki, takie jak „Denver” czy „Sabrina”, można obejrzeć na kanale Top Kids HD (pozycja 107)Baby TV (pozycja 104) to już typowa pozycja dla najmłodszych, w wieku niemowlęcym i przedszkolnym, z własnymi produkcjami, podobnie jak stacja Duck TV HD (pozycja 105).

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy najpopularniejsze kanały w Polsce i na świecie. Cartoon Network (pozycja 112) to prawdziwy klasyk kierowany do dzieci w wieku szkolnym. Obejrzycie tam najlepsze seriale i filmy animowane, bardzo często własnej produkcji tych stacji. teleTOON+ HD (pozycja 113) to program dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Kanał stawia na rozrywkę, zabawę, przygodę oraz humor we własnych produkcjach oraz serialach i filmach z największych światowych wytwórni, które zachęcają do pozaszkolnych aktywności. Dodatkowo w oknie otwartym udostępniamy kanały Nickelodeon - amerykański Nickelodeon HD (pozycja 116) i jego polską wersję Nickelodeon Polska (pozycja 114).

Jak sami widzicie jest z czego wybierać 😊


Powiązane artykuły