facebook web
Gdzie za darmo i całkiem legalnie obejrzeć "Grę o Tron"? Oczywiście w Netii!

Gdzie za darmo i całkiem legalnie obejrzeć "Grę o Tron"? Oczywiście w Netii!

„Gra o tron” to kultowy serial HBO, który powraca właśnie z siódmym sezonem. W obowiązującej od dzisiaj nowej ofercie promocyjnej, wybierając internet z TV lub przedłużając umowę na te usługi, HBO z HBO GO dostaniecie gratis i to bez „lojalki”!

W krainie Westeros walczą ze sobą wszyscy. Królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy i szlachetni rycerze toczą między sobą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Gra o legendarny Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą, muszą być gotowi nie tylko o walkę o tron, ale również o swoje życie. Co chwila pojawia się nowe zagrożenie i nikt nie może czuć się bezpieczny.

Bijący rekordy popularności serial, wyprodukowany przez HBO, jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. W serialu grają m.in.: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy Lena Headey i Peter Dinklage, uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy. „Gra o tron” zdobyła nominacje do Złotego Globu, a w 2015 roku produkcja została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy. To wszystko w HBO (pozycja 155) w Telewizji Osobistej Netii, a przede wszystkim w aplikacji HBO GO. Netia jako jedyna zapewnia dostęp do treści wprost z dekodera, czyli Netia Playera. W HBO GO można oczywiście obejrzeć wszystkie dotychczasowe odcinki poprzednich sezonów „Gry o tron”.

Zdrada, pożądanie i intrygi wstrząsają czterema stronami Westeros. Wami wstrząsnąć powinna za to nasza nowa oferta promocyjna, w ramach której (zarówno dla nowych i Klientów, przedłużających umowę na internet z TV), oferujemy do 3 miesięcy HBO z HBO GO gratis. Co ważne, po tym okresie pakiet HBO zostaje z umową na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia (dotychczas była „lojalka” na 24 miesiące)!

Jakby tego było mało, w przypadku internetu światłowodowego, zamiast cennikowych 100 Mb/s oferujemy 300 Mb/s przez pierwsze 3 miesiące. Normalnie magia! ;)


Powiązane artykuły