facebook web
Okno (długo) otwarte

Okno (długo) otwarte

Zwykle tzw. okna otwarte – które organizujemy w sumie dość często – trwają góra kilka tygodni. Tym razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: okno otwarte z trzema kanałami Viasat będzie trwało aż 3 miesiące. Startujemy już dzisiaj (1 września).

W tym oknie przygotowaliśmy dla Was trzy kanały: Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature. Co najważniejsze: będziecie mogli je oglądać za darmo aż do 31 listopada! 😊

Na trzech kanałach każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden z nich jest przeznaczony dla mężczyzn (chociaż i Panie o szerokich zainteresowaniach znajdą tam coś dla siebie), natomiast przy dwóch pozostałych rozrywka i edukacja przeznaczona jest dla całej rodziny.

Historyczny kanał Polsat Viasat History HD (kanał 54) dostępny jest w Polsce od 2004 roku. Przez całą dobę można oglądać programy przedstawiające sylwetki historycznych postaci, historię wojskowości, wynalazków, gospodarki, a także popkultury. Wszystko zaprezentowane jest w bardzo rzetelny i łatwo przyswajalny sposób.

Cała rodzina może spędzać czas przy Polsat Viasat Nature (kanał 38). Jest to całodobowy program przyrodniczy, który ma swoich fanów od 2010 roku. „Weterynarze z afrykańskiego buszu”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Nadchodzi tornado” oraz „Najdziksze miasto Alaski” nie tylko uczą, ale również bawią 😊 Dodatkowo nasi Klienci znajdą na nim najwyższej jakości programy przyrodnicze przygotowane i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów.

Prawdziwym rarytasem jest kierowany do mężczyzn Polsat Viasat Explore HD (kanał 76). Jest to kanał z bardzo szeroką ofertą. Programy dokumentalne, rozrywkowe, przyrodniczo-podróżnicze, łowiecko-wędkarskie, kryminalistyczne, motoryzacyjne oraz e-sportowe to jeszcze nie wszystko! Nie zapominajmy o nowych technologiach oraz programach przygodowych 😊

„Tylko” trzy czy „aż” trzy? Zdecydowanie to drugie! 😊


Powiązane artykuły