facebook web
Podwójne okno otwarte dla kinomaniaków i głodnych wiedzy!

Podwójne okno otwarte dla kinomaniaków i głodnych wiedzy!

Od dzisiaj w naszej Telewizji Osobistej ruszają kolejne okna otwarte. Tym razem bez dodatkowych opłat do 24 września możecie oglądać FilmBox Premium, natomiast CANAL+ Discovery HD aż przez miesięc. Może się wydawać, że to tylko dwa programy, ale za to jakie! Przez kilka dni zadowoleni będą nie tylko miłośnicy kina oraz filmów dokumentalnych.

Filmbox Premium (kanał 169), to nadający całą dobę program, który jest na naszym rynku od 2007 roku. W jego ramówce można znaleźć nie tylko najnowsze filmy, ale również hity kinowe, które dobrze znacie z ostatnich lat. Oczywiście wszystkie filmy nadawane są w polskiej wersji językowej, czasami lektorem, innym razem z napisami.

Drugim kanałem jest CANAL+ DISCOVERY HD (kanał 167). Jest to pierwszy w Polsce dokumentalny kanał premium, na którym nie ma reklam, i który specjalnie powstał z myślą o polskim rynku telewizyjnym. Stacja emituje tylko premierowe, nie pokazywane w innych telewizjach filmy i seriale dokumentalne, w tym polskie programy przygotowane specjalne na jej antenę. Jednymi z najbardziej popularnych programów są "Stadiony świata według Erica Cantony”, „Niebezpieczne szlaki Chin” oraz „Polscy szpiedzy”.

Aktualnie w naszej Telewizji Osobistej mamy aż 209 kanałów w tym aż 117 w wysokiej rozdzielczości HD. Możecie wybierać z 19 pakietów tematycznych. Pamiętajcie, że przy zakupie oferty możecie otrzymać Giganagrywarkę, która umożliwi Wam m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift, oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.


Powiązane artykuły