facebook web
Nowe inspiracje na jesień z nowym kanałem w Telewizji Osobistej

Nowe inspiracje na jesień z nowym kanałem w Telewizji Osobistej

Wraz z początkiem października specjalnie dla Was powiększyliśmy ofertę jednego z naszych najlepszych pakietów – Styl Życia. Dzięki nowemu programowi zdobędziecie nowe inspiracje i odnajdziecie w sobie nowe pasje. Dokładnie tak samo, jak i my!

W niedzielę 1 października do oferty Telewizji Osobistej Netii dodaliśmy nowy kanał - Nat Geo People HD (kanał 95). Nieprzypadkowo trafił do pakietu Styl Życia, bo dzięki niemu być może zainspirujecie się czymś zupełnie nowym 😊

Nat Geo People HD jest kanałem należący do Fox International Channels, który nadaje programy dokumentalno-rozrywkowe. Stacja, zanim pojawiła się w Polsce w 2015 roku, zdobyła oddane grono fanów w kilku krajach: w Turcji, we Włoszech i w Niemczech. Dlaczego ten kanał jest aż tak wyjątkowy? Wybierzcie na pilocie 95 i przekonajcie się sami, jak fascynujące i wciągające są „Moja restauracja w Indiach”, „Weterynarz z powołania”, „Najlepsi kucharze świata”, „Niezwykły dr Pol” i „Cesar Millan: Psia federacja”. Jest to program dla ludzi szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach i przybliżający barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Jednocześnie pokaże Wam nowe i fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska.

Jeśli nie jesteście jeszcze do końca przekonani, czy Nat Geo People HD jest dla Was, to zapraszamy do skorzystania z okna otwartego dla tego kanału przez cały październik!

Cieszymy się, że pakiet Styl Życia powiększył się właśnie o taką pozycję 😊 Tym samym Nat Geo People HD dołącza do takich kanałów, jak TVN Style, TLC i Cafe Polsat, a my w swojej ofercie mamy już unikalnych 210 kanałów (nie dublujemy wersji SD i HD), z czego aż 118 jest w HD 😊

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Powiązane artykuły