facebook web
Wypożyczalnia wideo już na Twoim Netia Playerze

Wypożyczalnia wideo już na Twoim Netia Playerze

Stało się! Startujemy z własnym serwisem wideo na żądanie! Netia VOD to na starcie ponad 100, a docelowo ponad 500 pozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie wątpliwości, co obejrzeć, z chęcią Wam pomożemy w wyborze…

Od dziś (16 listopada) mamy swój serwis Netia VOD, dzięki któremu możecie oglądać dokładnie to, co chcecie, bez kupowania stałych subskrypcji, a płacąc jedynie za dostęp do wybranych produkcji. Bez wychodzenia z domu, bez reklam, bez zbędnych przerywników, które nie pozwalają do końca skupić swojej uwagi na filmie. Filmy możecie mieć poprzez swój Netia Player od 24 do 72 godzin.

Zakup takiego filmu jest bardzo prosty, bo odbywa się dokładnie na tej samej zasadzie, co zakupy w innych aplikacjach na Netia Playerze z tą różnicą, że w przypadku Netia VOD płaci się za pojedyncze filmy/seriale (od 4,99 do 9,99 zł). Wystarczy wybrać odpowiednią produkcję, a określona kwota zostanie dopisana do Waszego rachunku.

Na start przygotowaliśmy dla Was ponad 100 pozycji, jednak to nie wszystko, bo w najbliższym czasie chcemy mieć w swojej ofercie około 500 filmów do wyboru i to każdego gatunku: komedie, dramaty, bajki, a także filmy akcji i dokumentalne.

Co możemy Wam od siebie polecić na początek? Nasze Top5 poniżej:

"Sama przeciw wszystkim" (tytuł oryginalny: "Miss Sloan")

Jeden z hitów tegorocznego festiwalu Netia OFF Camera. Wciągający thriller polityczny w reżyserii Johna Maddena, znanego z takich filmów jak "Zakochany Szekspir" czy "Dowód". Tytułowa bohaterka działa w świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie największą wartością - obok braku skrupułów - jest skuteczność bez względu na cenę oraz dyskrecja. To nie miejsce na sentymenty, okazywanie słabości czy mieszanie życia zawodowego z osobistymi doświadczeniami. Ten błąd przy okazji kolejnego "zlecenia" popełnia kobieta. W efekcie zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Cena, jaką przyjdzie jej zapłacić za tę niesubordynację, może okazać się wyjątkowo wysoka...

"Gwiazdy"

Polski film biograficzny w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Film opowiada historię Jana Banasia, w którego rolę wcielił się Mateusz Kościukiewicz, polskiego piłkarza Górnika Zabrze i reprezentanta Polski. Dlaczego ten film jest tak wyjątkowy? Ponieważ porusza wiele wątków: od krytyki ówczesnego systemu aż po pogoń za własnymi marzeniami, by zostać piłkarzem i realizować swoją pasję. Gdzieś po drodze pojawiają się jeszcze wątki miłosne, w które wplątany jest najlepszy przyjaciel Banasia – Ginter.

"Misiek w Nowym Jorku"

Co powiecie na podróż niedźwiedzia polarnego do Nowego Jorku, który ma za zadanie zniechęcić pewnego biznesmena do zasiedlania jego rodzinnej Arktyki? Ten film animowany został zrealizowany nie tylko z myślą o dzieciach. Również dorośli odnajdą w nim wiele współczesnych problemów, m.in. próbę adaptacji w nowym środowisku. Wszystko to jednak jest podane w lekkiej i przystępnej formie. Typowe kino rozrywkowe, które nie dość, że bawi, to w dodatku uczy.

"The Circle. Krąg"

Ciekawy amerykański thriller zrealizowany w koprodukcji ze… Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Początkowo może się to wydawać bardzo nietypowym połączeniem, ale reżyser, James Ponsoldt, nakręcił wielkie dzieło. Główne role zagrali Emma Watson i Tom Hanks. Cała historia oparta jest na powieści Dave’a Eggersa "The Circle". Młoda kobieta, Mae Holland, dostaje posadę w potężnej internetowej firmie. Z powodu swojej fascynacji nowym miejscem nie zauważa, że właściciel koncernu, Eamon Bailey, wciąga ją w bardzo niebezpieczną grę…

"Amok"

Polski film kryminalny w reżyserii Kasi Adamik. Opowiada o Krystianie Bali, skazanym za zabójstwo na 25 lat pozbawienia wolności. Ten oparty na prawdziwej historii film, podobnie jak pierwsza z naszych propozycji, był jednym z największych hitów tegorocznej edycji Netia Off Camera. Fikcja miesza się z rzeczywistością, w tle pojawiają się kolejne znaki zapytania i intrygi. Dla widzów o mocnych nerwach. Chyba nie ma lepszej rekomendacji 😊

Sprawdzajcie regularnie, co będziemy Wam oferować w ramach Netia VOD. Kolejne filmy będą pojawiały się systematycznie, a wkrótce nowe premiery!

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Powiązane artykuły