content="summary_large_image">
50 prezentów na święta! Dla każdego z Was!

50 prezentów na święta! Dla każdego z Was!

Postanowiliśmy pobawić się w Świętego Mikołaja i rozdać Wam trochę prezentów. Dla każdego z Was mamy aż 50 darmowych filmów! Z aplikacją Netia VOD nie będziecie się nudzić ani przed światami, ani w ich trakcie. I tak aż do 2 stycznia przyszłego roku!

Pogoda zachęca raczej do spędzania czasu w domu, a wieczory są coraz chłodniejsze i dłuższe. Dlatego postanowiliśmy umilić Wam ten czas za pomocą naszej nowej oferty Netia VOD. Możecie za darmo odebrać aż 50 filmów i bajek bezpośrednio ze swojego Netia Playera 😊

Wystarczy tylko dostęp do Netia Playera i wejście w zakładkę PREZENTY w aplikacji Netia VOD. Każdy tytuł, który jest w promocji można obejrzeć dowolną ilość razy bez dodatkowych opłat.

Do wyboru macie naprawdę dużo filmów, m.in. „Stefan Malutki”, „Niebo Nad Saharą”, „Święta Marzeń”, „Ja, Frankenstein” i „Benek Brawura i Czerwone Taksówki”. Tak dużo, że można w tym wszystkim się pogubić, więc przychodzimy Wam z pomocą i prezentujemy nasze osobiste top 5 😊 Pozostałe propozycje znajdziecie w aplikacji Netia VOD na swoich Netia Playerach.

„Ogniem I Mieczem”

Zaczniemy klasycznym polskim filmem, do którego zawsze warto wracać. Jest to jedna z najlepiej zrealizowanych adaptacji polskich lektur szkolnych. Jerzy Hoffman wiernie oddał realia powieści Henryka Sienkiewicza pod tym samym tytułem. Kto z nas nie pamięta świetnych ról Michała Żebrowskiego, Izabeli Scorupco i Aleksandra Domogarowa?

„Mały Książę”

Znakomity francuski film animowany w reżyserii Marka Osborne’a, który zrobił furorę w ostatnich latach. Najlepsza adaptacja książki, tylko pozornie przeznaczonej dla dzieci, francuskiego pisarza Antoine’a de Saint-Exupéry’ego o tym samym tytule. Opowieść o dorastaniu, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni dla całej rodziny!

„Renifer Niko Ratuje Święta”

Niko jest małym reniferem, który ratuje inne zwierzęta przed wilkami i ich zakusami zniszczenia Świąt Bożego Narodzenia. Wódz wilków wraz ze swoim stadem chce pozbawić wszystkich radości, więc Niko musi odnaleźć tatę, którego nigdy nie znał i stawić czoło swoim przeciwnikom. Myślicie, że jest to historia tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego, przekonajcie się sami!

„Królowie Życia”

Ten dramat z 2000 roku został nakręcony na podstawie pięknej powieści Thomasa Hardy’ego „Burmistrz Casterbridge”. Akcja dzieje się w miasteczku Kingdom Come w Kalifornii w 1867 roku. Głównymi bohaterami są Donald Dalglish, który ma nadzorować budowę trasy kolejowej oraz Elena Burn z córką Hope, które łączy tajemnicza przeszłość z właścicielem miasta Dillonem. Dzieje się!

„2 Dni w Paryżu”

Zabawna komedia romantyczna nie tylko dla zakochanych par. Marion i Jack mieszkają w Nowym Jorku. Do ich związku wkrada się stagnacja, więc w ramach ożywienia swoich relacji wyruszają w podróż po Europie. Wypad do Wenecji nie skończył się najlepiej, więc nadzieją na poprawę jest wycieczka do Paryża. Mają tylko 2 dni na dobre zapamiętanie wyjazdu. Czy im się to uda? Koniecznie sprawdźcie, ale wiedzcie, że spotkanie swoich byłych kochanków na ulicach stolicy Francji, jest wielkim problemem.

bgimage