facebook web
Raper kontra aktor?! Świąteczne KSW w Netii!

Raper kontra aktor?! Świąteczne KSW w Netii!

Wielkie zakończenie roku w sportach walki już za chwilę! 23 grudnia w katowickim Spodku odbędzie się 41. Gala KSW! Hitami będą pojedynki Popka z Tomaszem Oświecińskim oraz broniącego mistrzowski pas Borysa Mańkowskiego z Roberto Soldicem.

Podczas gali najważniejszym pojedynkiem będzie walka Borysa Mańkowskiego, po raz czwarty broniącego pasa w kategorii półśredniej, z Chorwatem Roberto Soldicem. Początkowo Mańkowski miał walczyć z Dricusem Du Plessisem, ale ten musiał wycofać się ze starcia z powodu naderwania dwóch wiązadeł oraz mięśnia w prawej dłoni. Nie ma co się jednak martwić, bo chorwacki „RoboCop” nie jest pierwszym lepszym fighterem 😊 Ze swoim bilansem 12-2 (10 KO) będzie bardzo wymagającym rywalem dla Borysa. Walka wieczoru zapowiada się pasjonująco!

W innym ekscytującym rewanżu o pas KSW zawalczą Artur „Kornik" Sowiński z Kleberem Koike Erbstem. Japończyk o brazylijskich korzeniach będzie po raz pierwszy bronił tytułu KSW w wadze piórkowej. Pojedynek będzie zapewne bardzo wyrównany, ale warto pamiętać, że ulubieniec śląskich fanów już raz pokonał Erbsta w walce mistrzowskiej na gali KSW. Było to dwa lata temu podczas KSW 33. Jak będzie tym razem? 😊

Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na walkę Popka Monstera z Tomaszem „Strachem" Oświecińskim. Starcie rapera z byłym judoką i jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów tylko na papierze zapowiada się dziwnie. Panowie niezbyt się lubią i od dawna nie szczędzą sobie słów, więc tu jest dodatkowy smaczek. Przypomnijcie sobie też, jak podczas ich spotkania w Dublinie doszło do przepychanek i musieli zostać rozdzieleni przez ochronę 😉

Innymi pojedynkami tego wieczoru będą walki Marcina Wrzoska z Romanem Szymańskim, Fernando Rodriguesa Jr. z Michałem Andryszakiem, Damiana Janikowskiego z Antonim Chmielewskim, Kamila Szymuszowskiego z Grzegorzem Szulakowskim, Salahdine Parnasse z Łukaszem Rajewskim i Macieja Kazieczko z Gracjanem Szadzińskim.

To wszystko zobaczycie w Telewizji Osobistej Netii poprzez dekoder NetiaPlayer. Transmisja dostępna będzie w dniu gali. Dostęp do niej kosztuje 34,90 zł w przedsprzedaży (czyli od dziś, 15 grudnia, do 22 grudnia włącznie), natomiast w dniu wydarzenia 39,90 zł. Dostęp do gali można zamówić poprzez aplikację dostępną w menu głównym Netia Playera.


Powiązane artykuły