facebook web
"Kamil Stoch. Moja historia" już w Netia VOD!

"Kamil Stoch. Moja historia" już w Netia VOD!

Nie słabną emocje związane z występami naszych sportowców, w tym skoczków, na igrzyskach. Dla fanów talentu Kamila Stocha przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w Netia VOD!

Chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest naszą największą nadzieją na kolejny złoty medal. Na normalnej skoczni się nie udało, ale nadal wierzymy, że nasz najlepszy skoczek narciarski - Kamil Stoch - jeszcze sprawi nam w najbliższych dniach wiele radości! Chcecie bliżej poznać Kamila Stocha? Nic prostszego – włączcie swoje Netia Playery 😊

Mistrz olimpijski, indywidualny mistrz świata, drużynowym mistrzem świata oraz wicemistrz świata w lotach narciarskich, zwycięzca Pucharu Świata oraz w Turnieju Czterech Skoczni…. Nie wspominamy już o licznych wygranych w mistrzostwach Polski czy triumfie w Letnim Pucharze Kontynentalnym w sezonie 2010. Sukcesów jest tyle, że ciężko je wszystkie zliczyć! Kamil Stoch ma też mnóstwo innych wyróżnień, takich jak nagrodę dla najlepszego sportowca Polski w plebiscycie Przeglądu Sportowego, norweski Medal Holmenkollen oraz jest Kawalerem Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski. Fascynująca postać.

Chcecie poznać Kamila z trochę innej strony? W Netia VOD będziecie możecie obejrzeć pięcioodcinkowy dokument „Kamil Stoch. Moja historia” (produkcji Eurosportu), który przedstawia nieznane oblicze skoczka narciarskiego. Jego życie to nie tylko codzienny trening i ogromny wysiłek, ale również sprawy prywatne pełne fascynujących miejsc i postaci. To właśnie z "Kamil Stoch. Moja historia" dowiecie się, gdzie Kamil poznał swoją żonę Ewę, jak wygląda jego "zwykły" dzień, dlaczego jest wzorem do naśladowania dla młodzieży oraz jak wyglądały początki jego zawrotnej kariery.

Ten ciekawy mini-serial dokumentalny dostępny jest bez dodatkowych opłat w aplikacji Netia VOD.

Na sam koniec mamy też dobrą informację dla wszystkich fanów sportów zimowych Trwa kolejne okno otwarte, w którym bez ograniczeń możecie oglądać Eurosport 1 HD (pozycja 62) i Eurosport 2 HD (pozycja 63).

Zapraszamy przed telewizory!

O Netii

Netia dostarcza kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania on-line oraz multimedialną rozrywkę. Usługi skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.

Grupa Netia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku. Zatrudnia niemal 2 tys. osób w 70 lokalizacjach w całej Polsce. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in.: Netia S.A., Internetia Sp. z o.o., Telefonia Dialog Sp. z o.o., Petrotel Sp. z o.o., TK Telekom Sp. z o.o.

Netia (jako R.P. Telekom) została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku przez grupę polskich przedsiębiorców - pasjonatów, wspieranych przez amerykańskich inwestorów z sektora telekomunikacyjnego. Początkowo świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzając ofertę m.in. o usługi transmisji danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu,  czy płatnej telewizji cyfrowej.

Od 2000 roku akcje Spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większość akcji jest w posiadaniu polskich inwestorów (Mennica Polska, FIP 11 FIZ, Nationale-Nederlanden OFE, Aviva OFE, PZU OFE "Złota Jesień").

Światłowodowa sieć szkieletowa, którą dysponuje Grupa Netia ma blisko 20 tys. km długości i łączy sieci metropolitalne Grupy w ponad 50 miastach oraz zapewnia kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych (są to m.in. budynki, szafy, kontenery, maszty), należących do Grupy Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych (PoP) to ponad 81 tys. sztuk.

Szacuje się, że Netia dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców klasy A i B w Polsce. W zasięgu własnych sieci dostępowych spółek Grupy Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali.

Już co trzecie łącze własne spółek Grupy Netia pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s. W ramach projektu Sieć XXI wieku, w 2020 roku sieć Netii na być w całości zmodernizowana do standardu światłowodowego.

 


Powiązane artykuły